Jak proběhla návštěva iWorld

Včera jsem byl v Praze. Když jsem si to namířil přes Štefánikův most směr Václavák-iWorld, koukám a najednou vidím prodejnu iStyle.

Neuvědomil jsem si, že se nacházím na adrese iStyle Praha – Revoluční. Řekl jsem si, že tam také skočím a vyzkouším iPad už teď. Uvnitř jsem okamžitě spatřil stoleček s iPady, ale byly bohužel zabrané, tak jsem šel na MacBook. Ten mě přestal bavit, a tak jsem zkusil iMac – také nic moc. Najednou se uvolnil jeden bílý iPad 2, tak jsem vyrazil. Na první pohled vypadal docela malý a když mi padl do ruky, byl velmi tenký.
Zkusil jsem vše, co mi přišlo pod ruku (např. iBooks), jen mě nenapadlo zkusit prohlížeč Safari (velká chyba, proč? o tom později). Vše na iPadu běhá svižně a vypadá to krásně, neměli jsme moc času, a proto jsme se vydali směr iWorld.

iWorld je vidět již z dálky a já byl už natěšený, protože mi iPad při té cestě z iStyle začal chybět. Připravil jsem si mobil, abych tentokrát něco vyfotil. Uvnitř, přímo proti vchodu, stál stoleček a na něm 4 iPady 2!
Dva byly bílé a dva černé. Okamžitě jsem se zmocnil bílého a začal fotit. Upoutala mě moc hezká zadní strana s malou čočkou fotoaparátu. Moc praktická je funkce otočení menu naležato a dokonce jde otočit úplně obráceně.

     Zkoušel jsem aplikaci GarageBand a konkrétně kytaru – hraje poměrně reálně.
     Docela zábavná je aplikace Photo Booth, kde si můžete vybrat mezi efekty fotoaparátu.

Chtěl jsem spustit Safari a vyzkoušet internet, byl zde však problém s Wifi sítí a internet prostě nešel. Snažil jsem se přepnout na jinou Wifi síť, všechny ostatní byli zaheslované. Multitasking běhal svižně a dokonce mi ani nevadila nízká jemnost displeje a při sledování filmů to bylo skvělé. Myslel jsem, že aplikace iPod bude stejná jako na iPhonu, ale omyl – design aplikace iPod byl stejný jako počítačový iTunes, krása!

Všechno bylo skvělé, ale stalo se něco podivného, když jsem viděl iPady vždy jen na obrázcích, chtěl jsem ten černý. Má decentnější design a při sledování filmů tolik neruší světlý okraj. V reálu mě však více zaujal bílý iPad 2, nevím ani proč, ale je to tak.

Slíbené obrázky:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: