iPad 1 v Electro World

V sobotu 14. května jsem měl možnost navštívit Electro World v Globusu České Budějovice. Doufal jsem, že tam na iPad narazím a povedlo se.

Chvíli jsem bloumal po prodejně a dostal jsem se k části věnované Applu. Jako první jsem viděl iMac a vedle na stolku ležely MacBooky a iPad 1. Okamžitě jsem se ho zmocnil a měl jsem radost, že si můžu vyzkoušet iPad první generace, který jsem ještě v reálu neviděl. V porovnání s druhou generací je iPad samozřejmě tlustší, ale mě to nevadilo. Hrany trochu řezaly do ruky a líbilo se mi zaoblení zadní strany. Bohužel, bylo nastaveno omezení, a tak v menu chyběly ikony prohlížeče Safari, AppStore a iTunes. Zkoušel jsem Safari vyhledat ve Spotlight, ale nic nenalezeno (stačilo v menu povolit vyhledávání aplikací, teď už to vím).

Takže druhé setkání s iPadem a zase jsem si nezkusil internetový prohlížeč. Zkusil jsem tedy aspoň YouTube. Přehrávání videí na velikém display je pohodlné stejně, jako jejich listování. Na iPadu nebylo nic nainstalováno, byl zkrátka pouze vybalen z krabice a nejpíše aktualizován, protože v něm byl iOS 4.3.2.

První iPad tedy podle mě není špatný, ale já chci zkrátka kameru a dvoujádro.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: