iPad 2 si nejspíše nejailbreaknu

Poslední dobou neustále myslím na to, jak vlastně s iPadem naložím, jestli budu aplikace kupovat, či nikoliv.

Jailbreak na iPad 2 ještě není, takže prozatím bych si ho stejně nejailbreaknul, ale myslím, že nakonec bude. Lidé s iPadama 2 už na něj netrpělivě čekají. Nevím, jestli bude až si ho koupím, ale zřejmě tentokrát breakovat nebudu.

Rozhodl jsem se tak, protože když si ho breaknu, stáhnu si z http://www.apptrackr.org všechny aplikace a hry zdarma. Problém však nastane při aktualizaci systému. Nejen, že se jailbreak smaže, navíc s ním se smažou i všechny cracklé programy a jejich data! Ovšem, když si zase všechny aplikace budu chtít kupovat, budu se muset hodně uskromnit. Teď jsem počítal, kolik stojí aplikace v mém seznamu a vyšlo mi cca 130 €, což jsou 3000 Kč!

Nyní mi nezbývá než hledat aplikace a hry podobné (konkurenční). Například bezplatnou náhradu za aplikace Pages, Keynote a Numbers nějak najdu, jak mám najít náhrady za Angry Birds, Let´s Golf, GarageBand atd.
Budu se snažit na aplikace šetřit a postupně si je snad všechny koupím, protože to bude paráda, až zaktualizuji systém a data aplikací zůstanou tak, jak byly :).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: