Spousta novinek, které se udály při nefunkčnosti netu.

Po bouři, která se přihnala navečer dne 6. července, nám přestal fungovat internet. Zrovna se toho tolik stalo, pojďme si to tedy představit.

Už den předem jsem poslouchal náhodně rádio „Fajn rádio“ a zaslechl jsem o soutěži, ve které je hlavní výhrou iPad 2! Nemohl jsem si to tedy nechat ujít a přečetl si na webu pravidla

Následující den jsem si pustil MP3 a naladil 97,2 FM. Chvíli jsem poslouchal, ale poté jsme museli s bratrem jít pomáhat babičce a dědovi se stavbou nové střechy. Když bylo chvíli volno, okamžitě jsem naladil Fajn rádio a poslouchal, jestli se někdo dovolá.
Neměl jsem štěstí a večer jsem byl doma, když se strhla bouřka a pak nešel internet. Ten se podařilo nahodit až dnes (po 4 dnech). Celé následující dny jsem chodil všude s MP3 a sluchátky na uších a poslouchal, jestli někdo iPad vyhraje. Spousta lidí měla smůlu, ale až v pátek 8. července jsem zkusil štěstí také já. Zavolal jsem, ale operátor mi řekl, že volaný právě hovoří a jestli s ním chci mluvit potom, ať stisknu 5. Raději jsem však zavěsil. Jako 3. se dovolal nějaký chlápek, který to zkoušel prý celý den a iPada vyhrál!!!
Ještě na začátku daného týdne jsem se ráno probudil s myšlenkou, která mi připadá jako hodně zajímavá a stojí za přemýšlení. Jelikož na iPada 2 se mi zřejmě nepodaří našetřit, mohl bych si prozatím koupit iPad 1, který se prodává na aukru kolem 6000 Kč. Prozatím bych ho používal (jelikož i první verze iPadu má pro mě zajímavé funkce – internet, spousta aplikací, čtení knih…) a nejspíš bych ho i jailbreakoval a vyzkoušel tak aplikace, které si hodlám do budoucna do iPadu 2 legálně pořídit (koupit).

iPad 1 by mi v podstatě stačil a až by na začátku roku 2012 vyšel iPad 3 a iPad 2 by se zlevnil, iPad 1 bych prodal a za ty peníze + nějaké příspěvky bych si koupil dvojku. Ovšem potíž je v tom, že cena iPadu 1 bude v lednu 2012 odhadem tak 5200 Kč. Dvojka se bude prodávat cca za 9000 Kč a bude o ni velký zájem. Spolehnout se můžu maximálně na to, že iPad 3 bude mít opravdu nádherný displej a špičkové funkce, aby si ho lidé pořizovali více než dvojku.

No nic, co tedy bude dál? Celý následující pracovní týden (přes víkend soutěž neběží) budu zkoušet štěstí na Fajn radiu a budu se tak snažit vyhrát iPad, abych si za našetřené peníze mohl koupit něco např. o HP. Mám našetřeno už:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: