Co se událo, děje a bude dít.

Budu se snažit shrnout dalších pár záležitostí, které se staly a které se v nejbližší době stanou.


Začnu soutěží na Fajn rádiu. Stále mi při volání tón telefonu oznamuje, že je obsazeno. Zkusil jsem taktiku (jak začne pípání, položit a volat znova), ale stále jsem se nedovolal. V pátek někdo iPada vyhrál až odpoledne a já byl naštvaný, protože mi něco došlo. Ti lidi, co iPad vyhrávají, to berou jen jako soutěž. Samozřejmě, iPad se jim líbí (komu ne), ti lidé si o něm přečtou stručnou charakteristiku na webu fajnradio.cz a zalíbí se jim. Většina s takovými to zařízeními nemá ani zkušenosti, dá se to poznat podle toho, co odpovídají na Facebooku (líbí se jim kamery, displej apod.). Nikdo nedokáže vyzdvihnout propracovaný systém a nikdo se ani nezmínil o více než stotisících aplikacích, které jsou vyvinuty speciálně pro iPad.
Já iPad chci prakticky skoro od jeho uvedení, vím o něm snad vše, co se dá, měl jsem ho několikrát v ruce…..
Většina těch lidí ani nezaznamenala, že v březnu vyšla druhá generace slavného tabletu. Když pomyslím že já jsem schopný jít kvůli němu na brigádu (o prázdninách vstávat brzo ráno!!), přemýšlet o webovém projektu, co mi pomůže si na něj vydělat a jsem schopný se uskromnit a šetřit na něj peníze od mých příbuzných…. A přitom ho nakonec získá někdo, kdo má obrovské štěstí a získá tak něco, co pro něj znamená jen výhru. Pro mě by znamenal, že jsem to konečně dokázal, a že se mi to konečně povedlo.

Jako další záležitost byl včerejší výlet do Českých Budějovic do 3D kina Cinestar na film Harry Potter a Relikvie smrti část 2. Ještě než jsme usedli v kině jsme totiž zajeli do Globusu a já zašel samozřejmě do Electro Worldu. Co jsem si od toho sliboval? Především vyzkoušení si iPadu 1, jestli mi bude stačit, než si koupím dvojku.

Vzal jsem si oba do ruky a zjistil, že má jednička asi o něco hezčí design! Nevím, jestli jsem to tušil již dříve, ale vzhledem k přílišné tenkosti se dvojka hůře drží. Navíc nevidím důvod, proč dělat tablety co nejtenčí.
Jednička se zkrátka lépe drží a líbí se mi prohnutá záda. Největším omezením mi tak připadají jen kamery. Bratr mě zkusil natočit iPadem 2 v krátkém videu a při prohlédnutí jsem byl se záznamem opravdu spokojen, nechá se na to koukat jistě i na monitoru počítače.

Navíc měl EW výprodej první generace, a tak na cenovce u iPadu 1 stála částka 7998 Kč! Je to docela málo, když po představení dvojky stála jednička přes 9000 Kč! Navíc to podnítí zlevnění i na Aukru 🙂
iPady byly napojeny na wifi, ale připojení nefungovalo (zkoušeno v aplikacích Mapy a YouTube).

No a nyní přejdu k tomu, co se bude následující týden dít. Stále si zaznamenávám ceny iPadu 1 a zatím v kategorii Aukro je průměrná cena za 16 GB Wifi 6550 Kč! Zaznamenávat budu samozřejmě dál a po zapsání 9. položky sem uploadnu tabulku. Celý následující týden budu opět vstávat po šesté hodině ranní, zapnu mp3, naladím Fajn rádio a dokud iPad někdo nevyhraje, po zbytek dne budu chodit se sluchátky na uších a mobilem v ruce 😦
A zítra jdu vyřizovat brigádu!! Bude to však nejspíše koncem srpna, protože koncem července jedeme s rodiči na dovolenou. Nevydělám si moc, to je jasné, ale jako příspěvek na iPad 1 to snad bude stačit (počítám cca 3500 Kč).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: