(Skoro všechny) problémy vyřešeny :D

Je to tak, o problémech jsem psal 7.8., když jsem se vrátil z Chorvatska a dnes (9.8.) už je (skoro) vše ok!


Hacknutý FB účet byla jen změna hesla, takže přes mobil jsem „se ověřil“, že jsem majitelem účtu já a změnil jsem si heslo.

Účet na iTunes (AppStore) byl celou dobu ok. Na vině bylo, že jsem měl v iTunes nechané zapamatování emailové adresy a vždy jsem dopisoval jen heslo. Najednou mi ale email zmizel, a tak jsem ho dopsal i s heslem. Mám ale 2 hlvní maily a já napsal omylem ten druhý. Na ten správný mě navedlo až spuštění AppStore  na iPodu, kde byl email stále uložen pro zapamatování.


Nejvážnější věc, kterou jsem vyřešil až dnes po 11. hodině. Opravdu se mi někdo nahackoval dovnitř mailu a změnil heslo. Díky funkci Zapomenuté heslo jsem si jej nechával poslat na můj 2. mail. Musel jsem znát rok mého narození a odpověď na bezpečnostní otázku. Také je možnost, když to nevyjde napsat podrobnosti o schránce (názvy složek, které si uživatel vytvořil; vzhled, který použil atd.). Odpověděl jsem několikrát na otázku a pokaždé mi napsali, že údaje nesouhlasí. Zkusil jsem tedy druhý způsob, ale při otázce Emailové adresy na které byly z této schránky odeslány zprávy jsem vyplnil jen pár adres (nezaplnil jsem všech 6 polí). A znovu mi přišel email, že to nesouhlasí. Začal jsem již formovat email, který jsem chtěl poslat Seznamu o tom, že mám důkazy, že schránka patří opravdu mě a že byla pod útokem hackera, ale zkusil jsem ještě jednou z iPodu odeslat formulář a vyplnil jsem všechny pole. Po zaktualizování 2.emailu v Safari mi přišla zpráva, že údaje souhlasí!! Okamžitě jsem zapl PC, přihlásil se do mailu a změnil heslo. Později jsem zjistil, že útočník si přečetl jen zprávy, ohledně změny hesla na FB, o kterou sám požádal, bastard!!

Zbývá již jen pomalý internet, který občas jde a občas ne. Snad se to zklidní!

Přišlo mi na mail pár informací o zlevnění app na iPad, ale nic se nezlevnilo na Free :(. Zítra jdu se svým kámošem vyřídit brigádu kde jsem i pro něj, abych tam nebyl sám :).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: