Na brigádě nebudu sám a další zprávy…

Tento příspěvek jsem chtěl napsat už dřív, ale neměl jsem čas a stále blbne internet :<

Ve středu jsem se svým spolužákem vyrazil do Sezimáku, abychom mu domluvili brigádu u Správy města a mohl tak pracovat se mnou. Přijeli jsme po obědě a to byla chyba. Pan ředitel je tam prý jen ráno. Tak jsme se poté toulali po táboře a zašli alespoň do T-Mobilu.
Očekával jsem jen iPhone 4, ale měli tam i jeden z nejlepších mobilů planety – HTC Sensation! Také jsem držel maketu Samsungu Galaxy S II a z těchto dvou mobilů mi bylo hned jasné, jak přibližně bude vypadat nový iPhone nebo alespoň – komu bude konkurovat!

Tenoučká těla telefonů, obrovské displeje a dvoujádrové procesory, klidně se vsadím, že iPhone 5 (4S) bude mírně tenčí a rozhodně nabídne větší displej (dvoujádro je stoprocentně jisté). Když byl můj spolužák připojen k internetu na Sensationu a já vedle něj na iPhonu 4, došlo mi, jak u mě byla malá zobrazovací plocha se všemi těmi lištami a pro samotný web moc místa nezbylo.

Příští den jsme vyrazili už po sedmé hodině ranní a uspěli jsme. Cca v 8:03 nám ředitel řekl, že kámoše přijímá na těch 14 dní, co jsem tam i já:)! Na brigádě budu tedy znovu s někým známým (ten spolužák, se kterým jsem dělal v červenci už tento týden skončil) a bude to o něco zábavnější!

Příští týden, co tady nebudu, protože budu bydlet zase u babičky kvůli brigádě by měl přijít nějaký chlápek a udělat něco konečně s tím zasr**ým internetem. Internet funguje totiž takto: načítá se stránka a prohlížeč vypíše: Server nenalezen, tak stisknu F5 a po znovu vypsání té hlášky mačkám F5 znovu a znovu…. Asi po 5 minutách internet asi na 10 vteřin funguje a pak se vše opakuje! To je k zbláznění!

Budu se snažit příští týden poslat nějaký příspěvek na blog od mamky z práce, tak snad to vyjde.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: