Internet (alespoň prozatím) funguje

Dnes ráno jsem se probudil a zkusil na iPodu internet. Překvapil mě, nejprve se tak nějak loudal a pak se rozeběh a běží doteď.

Mám tedy možnost napsat co se včera událo, i když to není moc zajímavé. Včera jsme byli v Intesparu a zde je prodejna Euronics. Jelikož nám chodí letáky od Euronicsu a já v nich nikdy nenašel iPad, nepočítal jsem, že bych na něj narazil. Vešli jsme a v jedné prosklené „vitríně“ jsem zahlédl tablet. Když jsem přišel blíž, spatřil jsem, že jich je tam nějak víc. Všechny byli vypnuté, jen jeden měl puštěnou animaci, která zobrazovala jeho funkce – Acer Iconia Tab A500.
Taťka však ukázal trochu jiným směrem, já se tam podíval a uviděl jsem bílý iPad 2. Úplně jsem ho přehlédl, byl v pouzdře Belkin:

Pouzdro nevypadalo špatně, ale není na něm znak jablíčka a nemohl bych používat Smart Cover. IPad se mi zdál popravdě docela malý, ale to se zdá u všech bílých verzí. Spíš než iPad 2 mě však zaujal již zmíněný Acer Iconia Tab. Obdivuji na něm nejnovější Android 3.0 Honeycomb, který už může konkurovat iPadu. Acer má také navíc konektor na USB, lepší fotoaparáty, 10.1″ displej, flash 10.2, microSD karty a jiné. Vzal jsem si jeden z letáčků, které byli na vitríně. Vypadá takto:

Nadšeně jsem si ho v autě prohlížel a doma jsem si v časopise Extra PC našel jeho recenzi. Popravdě ani pořádně nevím, proč si nekoupím radši jeho než iPad 2 🙂 Acer totiž ještě ke všem těm lepším funkcím přidává lepší cenu – ve verzi 32 GB stojí 11 800 Kč, takže stejně jako iPad 2 ve verzi 16 GB!! Avšak Acer netočí videa v HD! Pro Android sice není tolik aplikací jako pro iOS, ale kdybych si kupoval tablet a nesměl by to být iPad, bral bych asi určitě Acer! Nebo Samsung Galaxy Tab 10.1, porovnání je zde:

Dnes k večeru odjíždím do SÚ 2, abych tam odpracoval 2. týden brigády a přiblížil se tak ke konečnému našetření na iPad 2, juchů!!
A co graf? V pátek 29.7. kvůli dovolené v Chorvatsku jsem odpracoval pouze 4 hodiny a tudíž nedostanu plný denní plat, graf tedy vypadá takto:

One thought on “Internet (alespoň prozatím) funguje

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: