Tak co se všechno děje/dělo

Právě píši od babičky z práce, konečně jsem se k tomu dokopal.

Minulý týden jsem tedy zahájil brigádu s mým spolusedícím spolužákem. A je to v pohodě, brigáda je teď „akčnější“ a zábavnější! K mamce jsem se dostal až další dni, ale nechtělo se mi psát a navíc jsem neměl moc o čem.

Před několika dny jsem si koupil nový kredit na mobil a získal od O2 „Odměnu za dobití“. Ve čtvrtek 18.8.2011 jsem na internetu u mamky v práci zadal kód. Mohl jsem si vybrat z několika krávovin, a tak jsem vybral internet v mobilu na 3 dny zdarma! Hned další den mi byl aktivován od 19.8.-21.8.
A ještě v ten pátek jsme šli pracovat od 5 hodin, abychom stihli dodělat jednu práci, takže jsem pracoval celkem 9,5 hodin! Stále mám díky Chorvatsku odpracováno o 2,5 hodiny méně, ale nevadí.

Zpět k internetu: Nejen, že se mi stejně účtoval 15 Kč/hodina (vyřeším s operátorem přes mail), ale můj mobil Nokia N73 Music Edition na něj opravdu není moc vhodná. Důvodem je malá pameť RAM (64 MB), což se projevilo po (skoro)načtení nějaké stránky, kdy mi vyběhla hláška Paměť je plná, ukončete některé aplikace a opakujte akci!
Ale jinak internet nebyl špatný, na email to stačilo.

V sobotu jsem jel domů, natěšený na internet. Ovšem zklamání – net už prý od čtvrtka nejde!! Zkusil jsem a opravdu, vůbec nic nenaběhlo (ani po F5)! A to jsem se těšil, že napíšu příspěvek na blog, no nic. Na mobilu bohužel nešlo na wordpress.com nic vepsat do přihlašovacích řádků 😦 V katalogu mobilů jsem si jen tak nalistoval, který mobil bych si mohl koupit po Nokii N73 (hlavním důvodem byla ta hláška o nedostatku RAMky) a favoritem je Nokia N86 8MP (paměť RAM je sice jen 2x větší – 128 MB, ale vyhovuje mým současným požadavkům:
Wifi, nejlépe Nokie a se Symbianem, nejlépe NEdotykový, dobré ohlasy, dobrý fotoaparát, RAM větší než 64 MB 🙂 a měl by být k dispozici v černé barvě (aby ladil s mou MP3 a iPadem).
Nebo také Nokia 5730 XpressMusic.
     
A mezi dotykáči mě fascinuje Nokia X6, popř. N97.
   

Tak jsem doma na PC hrál jen hry. Odvčera znovu v Sezimáku a když počítám i dnešek, mám vyděláno přibližně 4107 Kč a opracováno 11 dní z 15. Celkem tedy 11 500 Kč a už bych tedy na 16 GB verzi měl skoro vyděláno 😉
Jo a také jsem se díval na store.apple.com a škoda, že odtud není možné zasílat do ČR, protože 32 GB iPad 2 Wifi vyjde pouze na 599 $ a navíc mi zdarma vyryjí na zadní část iPadu nějaký text! Napadla mě služba shipito.cz, ale také mě napadlo, že bych měl z Ameriky jen roční záruku 😐

No takže ještě 4 dni a konec!! Asi v polovině září dostanu výplatu a pak už jen správně vybrat… Jo a na ten internet doma se přijde podívat nějaký chlápek, problém možná bude, že jak nešel net po tý bouřce, tak to zničilo oba konektory a blablabla…., protože zrovna teď mi volal taťka, že internet už funguje 😀 Bylo tam nějaké rušení, a tak ho ten chlápek přeladil na jinou frekvenci či co a jde to!
To je pech, když jsem doma, net nejde a když u babičky, tak jde 😡

2 thoughts on “Tak co se všechno děje/dělo

  1. PC hry, no dneska už lidi hrajou skoro jenom na mobilech – alespoň, co se týče těch jednoduchých her. S8m jsem si ty věci radši z iPhonu odinnstaloval, ať mě to neláká, bo jsem tam ještě utrácel prachy za vylepšení apod.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: