Konec brigády a plány co dál!!

Tak včera jsem ukončil brigádu. Ohlédnu se zpět a řeknu, co do budoucna!


Tak je to tam!!! Brigádu mám úspěšně za sebou a nezraněný 🙂
Začal jsem 25. července. První den pro mě nebyl těžký, ale věděl jsem, že to bude zdlouhavá brigáda. Dělal jsem rozmanité práce (pletí chodníku, nátěr střechy, broušení zábradlí, nátěr vrat, zateplování sauny, mytí aut, mytí schodů a odstranění rzi z oken a parapetů). Něco mě bavilo a něco zase méně. 14x jsem odcházel do práce z bytu mé babičky a cesta mi trvala průměrně 4:20 minut. To mi umožňovalo vstávat „až“ v 5:45 a pohodlně se nasnídat. První týden jsem měl skříňku, kam jsem si ukládal věci na převlečení, následující 2 týdny už beze skříňky, jsem chodil do práce již převlečený. Po práci jsem chodil buď k mamce do práce na internet; k mamce do práce, abychom jeli potom domů (kvůli bazénu); nebo jsem šel normálně k babičce, kde na mě čekala sprcha a kniha HP4 (to bylo nejpohodlnější). Celkem jsem odpracoval 117,5/120 hodin.


Na brigádě jsem opravdu makal… (nátěr střechy výměníku a broušení kovových částí)

…ale po nástupu mého spolužáka byl čas i na legraci 🙂 (v ochranném obleku při práci se skelnou vatou při zateplování sauny)

Takže jak vypadá graf?

Není sice zaplněn celý graf, ale cena 13 800 Kč je jen 1 vybraná, ceny vypadají i takto (ceny heureka.cz):


Musím také počítat se zakoupením Smart Coveru (přidáno do sledování na Aukru, kde jsou ceny nového SC 599 Kč/kus)

Navíc počítám i s penězi za prodej mého iPodu touch 1G 16 GB. Podle Aukra, kde ostatní tyto iPody prodávají bych mohl počítat s částkou minimálně 1800 Kč.
Peníze za brigádu: na smlouvě mám napsáno 6600 Kč (to je určitě hrubého), navíc jsem odpracoval „pouze“ 117,5 hodin z celkových 120. Přesto všechno jsem si každý den dělal podrobné zápisky do poznámek v iPodu a vyšla mi částka 5647 Kč.
Je to samozřejmě jen přibližné (počítám s 385 Kč/den práce). Nakonec to může být více, či méně, doufám však, že to první.

A co teď?
Nyní nezbývá nic jiného, než čekat na 15. září, kdy se dozvím pravdu – kolik peněz se mi přičte na bankovní účet. Mezitím mohu řešit jednu velmi důležitou otázku:

Kde iPad koupím?

Je to totiž velmi důležité rozhodnutí. Určitě chci u takto drahé věci vsadit na jistotu (nekupovat u podezřelých obchodníků), ale zároveň bych ho rád pořídil za co nejnižší cenu (a to nejen kvůli SC). Aukro jsem sice zamítl, avšak je to docela lákavé. Teď se tam prodal iPad 2 32 GB nový, nerozbalený za necelých 11 tisíc!!
Také nevím, jestli kupovat v kamenném obchodě nebo internetovém. Levnější by měl být internet, ale je to opravdu tak velký rozdíl? Rád bych si pro iPad zajel do iStylu až pojedeme s rodinou do Prahy. Cena na internetu je těsně pod 14 tisíci, v prodejně to možná bude ještě víc.

Uvidíme, zatím budu vyčkávat na polovinu září a budu sledovat výhodné nabídky na internetu. Objevila se např. nabídka – kup iPad 2 16 GB (!) a máš Smart Cover za 1 Kč! apod.


2 thoughts on “Konec brigády a plány co dál!!

  1. […] pondělí (29.8.) byla na heurece u obchodu iStyle cenovka cca 14 100 Kč. (V mém předešlém příspěvku z 27.8. mám však napsáno “Cena na internetu je těsně pod 14 tisíci”, je tedy […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: