Nakupovat iPad budu asi v Praze

Od doby, co jsem dokončil brigádu, se skoro každý den dívám na ceny iPadu 2 32 GB na heureka.cz a asi vím, kde iPad koupím.

Jak jsem již psal, vše závisí na rodinném výletu do Prahy, který podnikneme někdy v září. Jedeme na 2 dni do Prahy do botanické zahrady a na další zajímavá místa. Moc se těším, určitě zajdu do iStylu a iWorldu, do největšího McDonalda v ČR, podívat se na největší stadion světa – Strahovský, kde se cvičila Spartakiáda apod.
Jak si tento výlet ještě zpříjemnit? Jsou 2 možnosti:
1. v té době už budu mít iPad 2 a vezmu si ho sebou (v Praze je spousta wifi free míst :))
2. iPad 2 si koupím ve zdejší prodejně iStyle

Záleží na tom, kdy do Prahy pojedeme! Stále to nevíme, a já samozřejmě doufám, že to bude až po patnáctém září. I když nevadilo by, kdyby jsme jeli dřív, nějaké peníze si můžu vybrat z účtu. Stejně bych radši až mi peníze z brigády opravdu dorazí.
Stále se na heureka.cz dívám na ceny a ještě asi v toto pondělí (29.8.) byla na heurece u obchodu iStyle cenovka cca 14 100 Kč. (V mém předešlém příspěvku z 27.8. mám však napsáno „Cena na internetu je těsně pod 14 tisíci“, je tedy možné, že nad 14 tisíc to bylo navýšeno až později). Ale už 30.8. jsem na heurece spatřil u iStylu cenovku 13 890 Kč!
To už je zajímavá cena, i když mým favoritem byl Electro World s cenou 13 799 Kč. Tak co mě přinutilo přemýšlet radši o dražší než levnější? Prodejna iStyle je exkluzivnější, je zaměřená pouze na Apple a při nákupu nad 2000 Kč (což iPad 2 bohatě splňuje) dostanu Věrnostní kartu se slevami 2% na další nákupy!

Ale je tu jeden (možná malý) problém.
Původně jsme s taťkou hledali prodejnu, která by byla v Táboře, popř. v okolí Tábora. A to z důvodů cesty pro iPad, abych nemusel platit poštovné (u iStylu nevadí, stejně do Prahy pojedeme), a ten hlavní důvod: reklamace! Samozřejmě spoléhám, že nebudu muset iPada vracet z důvodu poškození, či neúplného balení apod., ale musí se s tím počítat!
Kdyby se něco stalo, zkrátka to odnesu na prodejnu a je to. Když však iPad přivezu z Prahy, budu tam muset zajet nebo ho poslat poštou, což je poměrně náročné. A tak jsme hledali nejbližší prodejny, které ho mají v nabídce a vyšlo z toho, že ho mají nejspíš pouze v Euronicsu, kde jsem ho viděl. Cena je tam však vysoká, a to už se mi ta cesta do Prahy možná i vyplatí víc.
Budu tedy spoléhat, že mi iPad „nekiksne“ a nebudu to muset řešit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: