Zatím komplikace, snad se vyřeší…

Tak první záležitost, která stála v cestě cestě do Prahy je úspěšně vyřešena, bohužel ta druhá je zatím špatná.

Přístřešek je již skoro hotový, takže to jsem si včera oddychl, ale dnes volal taťka do Prahy a zatím je volný pouze 1 pokoj! (Jeden je dvoulůžkový, takže potřebujeme 2!) Prý se ale často najde někdo, kdo pobyt zruší, tak v to doufám.
Myslel jsem, že bych mohl mít již dnes peníze z brigády na účtu, avšak stále mi nepřišly (takže až zítra). Každý den nyní přemýšlím, jaké to bude, až iPad budu mít, jaké aplikace budu používat. Moc chci tu placičku mít již tento týden, tak snad to vyjde.
Také každý den sleduji, jak je to se slevami aplikací a her. Občas je nějaká zajímavá aplikace zlevněná na Free a tak ji hned stahuji. Před nedávnem vyšla appka ČT4 Sport pro iPad, tak se na ní moc těším.

Zprávy na internetu napovídají, že tolik očekávaná Keynote se blíží!!! Poprvé v životě jsem ale doufal, že se opozdí a povedlo se (tedy pokud pojedeme do Prahy tento, nanejvýš  příští týden).
Proč? Keynote je oznamována 1-2 týdny předem, takže aby byla příští týden, musela by být oznámena maximálně v neděli (o čemž pochybuji). A proč chci, aby se opozdila? Protože chci mít iPad ještě před Keynote, a to z toho důvodu, že na Keynote bude již oficiálně ohlášen iOS 5. Já však chci sledovat Keynote s iPadem v ruce a hned po oznámení začátku stahování iOS 5 si ho stáhnu. Moc se na to těším.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: