Prodeje iPhonu 4S, info a 1. zakoupená aplikace

Chtěl bych ještě napsat něco málo o iPhonu 4S.

Telefon vyšel teprve nedávno, mezitím se začal prodávat v USA, Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Japonsku a Velké Británii. Za 3 dny se prodaly 4 miliony kusů. Za 9 dní přijde do dalších zemí, hlavně však do ČR.


Mezitím již vyšly nějaké recenze a testování fotek a videí. Videa točí nový iPhone opravdu velmi dobrá. Myslel jsem, že to bude horší. Video (i fotky) mají u mě za jedna.
Opravdu se ale těším na české recenze v časopisech, protože mě zajímá velmi důležitá věc – výdrž baterie. Apple na svých stránkách uvádí 200 hodin pohotovosti (iPhone 4 má 300). Ovšem nejlepší bude reálná zkušenost, takže už se recenzí nemohu dočkat.

Za další: poprvé jsem něco koupil z AppStore. Popravdě mě k tomu donutila aplikace NPolls, která mi posílá dotazníky v anglickém jazyce a za vyplnění jednoho mám 0,2 $. Po našetření 10 $ mi je pošlou.

Aktuálně mám 3,6 $ a k tomu mi právě pomohlo zakoupení aplikace. Zkrátka mi vyjel nový dotazník, kde bylo napsáno, že si za 0,99 $ (0,79 €) mám koupit aplikaci Magic Numbers Magazine. Pak vyplním anketu a za ní dostanu 1,4 $. Chvíli jsem uvažoval, jestli stáhnout nebo ne. Nakonec jsem si řekl, že bych litoval a tak jsem koupil. Bylo to stejné jako při Free „nakupování“. Ta aplikace se objevila v Kiosku, po zapnutí zde mám několik vydání časopisů, ale jen jedno je Free (to jsem dostal s koupí té aplikace). Dá se to i předplatit.
Já ale nic nečetl a urychleně se vrátil do aplikace NPolls. Skutečně se objevil dotazník (jak se mi časopis líbí, jestli bych si ho chtěl předplatit či co apod.) Po jeho vyplnění mi skutečně na konto naskočilo 1,4 $! Takže celkově jsem získal 0,41 $ v čistém. Pokud by tyto typy dotazníků chodily častěji, vůbec bych se nezlobil.
Následující den mi na email přišlo vyúčtování:

Naštěstí jsem nepodlehl kouzlu nákupů a nezačal rychle kupovat všechno možný (i když bych moc chtěl). Stále spoléhám na sledování zlevnění mých vysněných aplikací!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: