iPod touch a konečně kniha!

Tak už nejsem majitelem iPodu touch 1G 16 GB. Zaslal jsem ho výherci aukce a nakoupil 🙂


Datum připsání platby mi banka vypisuje 10.10.2011, ale já jsem odesílal email kupujícímu o připsání platby 12.10.2011 (den iOS 5!)To je jedno, důležité bylo, že platbu mám.
Následující den jsem zaslal na požádání instrukce na jailbreak. Docela jsem si zopakoval instrukce, protože jsem jailbreak dělal naposledy před rokem a půl 🙂
V pátek 14.10. jsem jel pryč a v batohu měl zabalený iPod. V bance jsem ho odeslal a protože jsem měl sebou i iPada, na wifi free u McDonalds jsem odeslal email potvrzující odeslání.
Včera mi kupující oznámil bezproblémový příchod balíku a info o provedeném jailbreaku. Ještě jsem dostal pozitivní komentář na Aukru a obchod je úspěšně dokončen!

12. října jsem po ne moc úspěšné instalaci iOS 5 vzal iPad do postele a objednal si na internetu ze Slovartu za 499 Kč knihu Harry Potter Filmová kouzla. Využil jsem peněz hned ten den, co mi přišly na účet 🙂
Pro knihu jsem spěchal v pondělí 17. října na poštu těsně před zavíračkou. Knihu jsem rozbalil, zkontroloval, prohlédl a musím konstatovat, že je výborná. Jen co dočtu HP5, nejspíše ji začnu číst!

Celkově jsem za knihu zaplatil 579 Kč (499 Kč + 80 Kč poštovné). Z částky 1516 Kč za iPod touch mi zbylo hezkých 937 Kč. Ty jsem si přidal do šetření HP a to nyní s částkou 2851 Kč vypadá takto:

Chci se dostat na částku 35 000 Kč.

Zatím tedy budu šetřit a vánoce či svátek mi pomohou získat věci do sbírky i jinak, než jejich koupí. Teď v neděli budu nejspíš jako technická četa na Světovém poháru v cyklokrosu a měl bych dostat 1000 Kč za ten jeden den, tak uvidíme!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: