Moje MP4 blbne. Chci iPod.

Mou MP4 mám již skoro 4 roky a vypadá to, že budu muset obměňovat.

Před pár dny jsem narazil na moc pěknou písničku a chtěl jsem si ji dát do MPčtyřky, abych ji mohl nosit všude sebou. Mám MP4 přehrávač Logik OIII 2 GB:


Když jsem ji připojil k PC, otevřel jako disk a pokusil se zkopírovat do ní obsah, zobrazila se chybová hláška. Už si nepamatuji, co tam bylo napsáno. Včera jsem to zkusil znovu a teď už se chová jinak:
po připojení vyběhne klasické okno Přehrát automaticky

Po chvilce zmizí a pak zase naskočí, to se děje pořád dokola! Podařilo se mi „zachytit“ ikonu MP3 v Tento počítač a kliknout na Vlastnosti. To mi ukázalo toto:

Včera jsem také napsal na forum ohledně MP3 přehrávačích a poradili mi výměnu kabelu nebo jiné PC. Myslím, že jiným PC-čkem to nebude a zkusil jsem kabel z bratrovi MP3 a stále stejná situace.
Samotný přehrávač funguje dobře (např. rádio), jen tam nevložím vlastní písničky a videa 😦

Už delší dobu se mi líbí iPod nano 6G, ale teprve teď o něm začínám pořádně uvažovat. Problémem je poměrně vysoká cena, ale když vezmu v potaz, že by mi nahradil i hodinky….
Líbí se mi, že to je jeden z mála iPodů, který má rádio:

iPod nano 6G jsem měl již několikrát v ruce a musím uznat, že je opravdu velmi malý a ne moc dobře se ovládá. Ale mě se líbí, že má vzhled iOS a s novým firmwarem nové skiny hodin, vylepšený Nike+ a možnost zvětšení ikon (to se mi ale moc nelíbí). Krabička, ve které se iPod prodává je prostě nádherná!
Také bych si koupil pásek a iPod bych používal jako elegantní hodinky. Tenhle vzhled je nejhezčí:

Ceny jsou oproti USA asi o 1000 Kč vyšší! Nicméně iPod už bych nemusel nutně mít úplně nový jako iPad, stačil by mi z Aukra. Tam se cena pohybuje kolem 2000 Kč. Stačilo by mi 8GB.
Ještě musím zjistit, jestli jdou zařadit písničky do složek (abych neposlouchal rychlou písničku a po ní nezačala hrát pomalá).
Jako barvu bych zvolil co nejtmavší (což je tmavě šedá). Nejluxusnější je asi červený, protože ten se prodává jen v Apple Storech!

Pár hezkých obrázků:


Uvidíme, zatím šetřím na HP, takže iPoda si tento rok nejspíš nepořídím. Zkusím to ale ten příští, protože tento iPod se mi opravdu hodně líbí!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: