Brigáda cyklokros aneb další prachy v kapse

Dne 23. října jsem šel na jednodenní brigádu vydělat si tisícovku na šetření HP.


Časně ráno (na to, že to byla neděle) jsem se vzbudil a odjel do centra Tábora, kde mě vyzvedl spolužák. Bylo chladno a mi se dívali jak se připravuje Světový pohár. Spousta lidí zde naplno pracovala, aby bylo vše připravené na celodenní zátěž. Lidé z televize si kontrolovali kamery apod.

Sraz měl být v 8:00, ale již před osmou jsme se sešli v jakési kanceláři. Bylo nás asi 25. Dostali jsme pokyny, vybavení a vyrazili. Se spolužákem jsem měl hlídat jeden z průchodů v dráze. Tak jsme tam stáli, začalo vycházet sluníčko a později i lidé.
Pak se jel první závod, potom druhý a pak následoval již první online vysílaný závod žen. Směrem k nám mířily 2 kamery, ale já byl vidět (většinou) jen na té jedné. Chystám se prohlédnout si záznam celého závodu v aplikaci ČT4 Sport na iPadu a přidám později záběry, kde jsem dobře vidět.
Když byla přestávka, došel jsem utratit stravenku, kterou jsme dostali. Pak nastala nejzajímavější část – Elite. Mistr světa Zdeněk Štybar a jeho soupeři se kolem mě proháněli ve vzdálenosti asi metr a rychlosti cca 50 km/h. To jsme si se spolužákem vyměnili strany, abych byl lépe vidět v TV 🙂
Po skončení závodů proběhl ještě úklid a nakonec v kanceláři zapsání čísel účtů, obdržení dárkových předmětů a vrácení píšťalky, vesty a provázku. Dozvěděli jsme se nepřímo, že na účet se nám připíše jen 850 Kč (kvůli tomu, že 1000 Kč je hrubá mzda, což je ostatně napsáno i na smlouvě). Řekl jsem si „nevadí, i to mi stačí“. Z celodenního stání nás bolely nohy a když jsem dorazil domů, rád jsem si lehnul.

5. listopadu jsem se podíval na účet a zjistil, že peníze dorazily. Důležitější ovšem je, že dorazilo 1000 Kč!

Takže současná situace s šetřením HP vypadá s částkou 3851 Kč takto:

V současnosti vydělávám na klikačkách (znovu jsem se k nim vrátil) a v podstatě i sázením, i když jsem zatím v plusu jen nějakých 30 Kč…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: