Máme doma iPhone 3GS!!

V sobotu 19. listopadu jsme zajeli vyzvednout iPhone 3GS 32 GB, který bratr dostane k Vánocům.
Je tomu již delší dobu, co si můj bratr začal přát iPhone. S mými radami se rozhodl pro 3GS (2G je moc starý, 3G je s moderní verzí iOS pomalý a navíc nenatáčí video). Z aukra se tedy podařilo koupit verzi 32GB a navíc v bílém provedení. Hlavní však je, že iPhone je ještě necelý rok v záruce. Takže v případě problému by operátor musel dát nový, opravit nebo vrátit peníze (podle mě už by nový 3GS 32 GB neměl, takže vrátit peníze či opravit). A musel by vrátit tolik, za kolik byl iPhone koupen, takže minimálně 16 tisíc!

iPhone vypadá, že je ve velice zachovalém stavu. Zkusili jsme ho zapnout a vyzkoušet ho. V iPhonu je již iOS 5.0.1 a byl to pro mě veliký nezvyk ovládat iOS na tak malém displeji. Baterie byla skoro úplně plná, ale do Vánoc se určitě vybije. Také mi chyběly gesta 🙂
Bratr byl z iPhonu nadšený, aby ne, ta bílá varianta je opravdu hezká.

Tyto fotografie jsem pořídil iPadem těsně před vyleštěním iPhonu a jeho příslušenství. (Je vidět, že foťák iPadu moc šumí, ale něco vidět je.)

 

Největší problém je iOS 5.0.1. Četl jsem si na internetu něco o downgradu a od iOS 5 již prý downgrade není možný. Proč downgrade?
Bratrův iPhone budeme jailbreakovat (kvůli spoustě her a aplikací) a na iOS 5.0.1 zatím není jailbreak a už vůbec ne untethered! Takže teď nezbývá, než doufat, že do Vánoc (nebo těsně po Vánocích) se objeví untethered jailbreak na iOS 5.0.1 nebo novější.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: