Zítra Black Friday, slevy na Apple Storu!

Zítra si možná pořídím iPod nano 6th generation. V Americe je Black Friday, kdy se obchody připravují na Vánoce tak, že slevují. Bude se to týkat i českého Apple Online Storu.

Přišel mi od Applu email, ale už předtím jsem se tuto novinku dozvěděl a byl jsem příjemně překvapen. O existenci nějaké slevové akce Applu jsem neměl potuchy.

Ale říkal jsem si, že slevy nebudou nic moc velké. Nemýlil jsem se, asi včera na internet unikly fotografie jakéhosi letáčku s popisem slev. Na jedné fotce je vidět, že se zlevňují: iPad, iPod nano a iPod touch a pak počítače a notebooky. Na druhé je nějaké příslušenství, ale to se prý neví, jestli bude zlevněno.
Fotky jsou ze serveru 9to5mac.com.

iPad je již tak dost levný (rozhodně levnější, než za co jsem ho kupoval já) a bude ještě o minimálně 41$ (vyšší verze budou zlevněny o stejný počet procent) zlevněn. iPod touch se také zlevní, kvůli nižší ceně však již jen o 21$ a to nejdůležitější
iPod nano: ten podle obrázku zlevní o 11% (zvláštní, že narozdíl od iPadů a iPodu touch je zde jen 1 sleva, i když je více paměťových verzí).
Všechny tyto ceny nejsou absolutně na 100% potvrzené (ale zdají se reálné) a navíc jsou pro USA. Jak velké slevy budou na ČR Apple Storu se neví a troufám si tvrdit, že po přepočtu z dolarů na koruny to bude o něco méně výhodné než v Americe.

Uvidíme, na zítra se již moc těším, a to i kvůli tomu, že zlevnění má proběhnout i v AppStore. Podle mého názoru budou zlevněny nejspíše aplikace od Applu.
Můj vysněný zítřejší den: ráno se probudím, zapnu iPad a zjistím, že velké množství her a aplikací, které chci jsou zlevněny na Free. Poté zjišťuji, že iPod nano je zlevněn na 2999 Kč a tak ho objednávám.
Krása…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: