Black Friday 25. listopadu

Jelikož tento den byl pro mě applovský, postupně řeknu, co se dělo.

Čas: kolem půl sedmé ráno
Vzbudil jsem se v obvyklý čas a okamžitě se zmocnil iPadu. Mým cílem bylo zkontrolování zlevnění aplikací/her a zkontrolování aplikace Ošatka od Vodafonu. Toto dělám každý den, dnes byl ale Black Friday, takže jsem zavítal na stránky apple.cz a spatřil toto:

Slevy mě tedy nepřekvapily. Hlavní bylo zlevnění iPodu nano 6th generation. Mých vysněných 2999 Kč se nepovedlo, bylo to o 19 Kč výš a cena tedy 3018 Kč. Už v tu chvíly mi blesklo hlavou, že ho asi objednám.

Čas: kolem 6:45
iPad beru ke snídani a koukám na ostatní slevy a hlavně slevy příslušenství. Taťku zajímala zlevněná pouzdra na iPhone, ale zlevněny byly pouze obaly (i když je u nich napsáno pouzdra), které kryjí jen boky telefonu nebo jen záda (a to přeci nejsou pouzdra!)
Zajímavá byla sleva iPadu 2 32 GB Wifi, který jsem 17. září kupoval za 13 890 Kč. Ten nyní stál 12 388 Kč, tedy o 1502 Kč méně (a k tomu gravírování zdarma)!! Ale nesmím to řešit, to bych si ho musel kupovat až teď……

Další slevy:
iPod touch 4G 8GB z 4790 Kč na 4288 Kč
iPod nano 6th 16GB z 3790 K4 na 3518 Kč
iMac 27 „, 3,1 GHz z 46 990 Kč na 44 688 Kč
apod.

Slevy aplikací jsem nezpozoroval, alespoň ne ty, které chci. Americký Apple Store samozřejmě mimo provoz (u nich ještě nebylo ráno).

Čas: asi 7:40
Jdu ke škole 😦

Čas: asi 13:50
Jsem v obchodním domě koupit nějaké sešity a jdu kolem knihkupectví, kde visí cedule s biografií Steve Jobs. Zašel jsem tedy dovnitř a měli tam stoleček a na něm asi 10 výtisků. Kniha stála 477 Kč, byla v pevné vazbě a tak vypadala takto:

Byla velice tlustá. Koukl jsem do obsahu a přešel na kapitolu o iPadu. Četl jsem jen útržkovitě a asi 10 vteřin. Nemusí to být špatné, ale vím, že většina knihy by mě moc nezajímala (jen to o iPhonu, iPadu či iPodu).

Čas: asi 19:10
Jsem s taťkou na apple.cz a objednáváme. Vybral jsem iPod nano 6th. 8GB barva graphite. Vygravíroval jsem si moje jméno a raději zvolil verzi jména bez háčku. Chtělo to po mě přihlášení Apple ID. Pak se taťka rozhodl přihodit do objednávky i nádherné a nejtenčí pouzdro pro iPhone na trhu!

Cena sice není nejnižší, ale když se to přidalo k iPodu do objednávky, neplatilo se za něj poštovný.
Při upřesnění platby mě překvapilo, že platit lze jen kreditní kartou a ne dobírkou. Takhle se peníze strhly z mého účtu, i když ani za jednu položku nebudu nakonec platit já.
Po upřesnění dodací adresy a kreditky mi prohlížeč konečně zobrazil toto:

Dnes mi přišel email s potvrzením objednávky a po kliknutí na Stav objednávky mi krásně ukáže:

Balík/balíček by tedy z Irska měl dorazit v úterý nebo ve středu 😀

One thought on “Black Friday 25. listopadu

  1. […] doby, kdy jsme se všichni těšili na spuštění slev na Apple Online Storu. Já si tenkrát pořídil iPod nano. Poslední roky už k nákupům za standardní ceny dostanete „pouze“ dárkovou kartu […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: