Aktualizace na iOS 5.1

Tímto článkem začínám dnešní večerní psaní. Konečně jsem se dostal k mému blogu a napíšu (snad) 3 příspěvky.

Dne 12.3. jsem se po vrácení ze školy rozhodl upgradovat na iOS 5.1. Ještě jsem si přečetl internet, jestli s tím nikdo nemá problémy. Nic závažného jsem nenašel, takže jsem dal v Nastavení aktualizovat a 199 MB soubor se začal stahovat. Po stažení se nainstaloval a iPad se vyresetoval. Vše fungovalo naprosto perfektně a určitě lépe, než to dělat přes iTunes.
Seznam novinek není moc zajímavý:

Já si všiml jen možnosti smazat fotografie z Fotostreamu a nové podoby aplikace Fotoaparát, která nyní nabízí kompletně průhledný vzhled a nový vzhled spouště.

S novým iOS jsem spokojen, mám zase nejnovější verzi, i když mi nic pořádného nepřinesla. Bratr si kvůli jailbreaku iOS 5.1 dát nemůže a taťka ho tam nechce, protože se současným je naprosto spokojen a oprávněně se bojí zhoršení výdrže baterie (tohle prostě Apple nemá moc pod kontrolou).

Aby tento článek nebyl tak krátký, napíši ještě o změně řazení NEJ aplikací v AppStore. Že se zobrazení řebříčků změnilo jsem si všiml myslím již den po Keynote.
Použiji obrázky z netu:
starý vzhled a nový vzhled:

Sice jde o zvyk, ale ten starší byl prostě mnohem přehlednější a hlavně to opravdu byla tabulka odshora dolů! Ten současný řebříček se posouvá do stran a to se mi moc nelíbí.

Tak to je asi vše, jdu psát další příspěvek.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: