Koupeny 2 hry, šetřím na další aplikace

Tak mi konečně přišel výpis s plusovou částkou, a tak jsem si konečně zakoupil velice chtěné hry. Šetřím dále.

13.3. se mi dostal do ruky výpis z účtu a já měl velkou radost. V plusu jsem byl asi 140 Kč. Hned jsem tedy zapl AppStore a AppShopper a vybíral. Ještě předtím mě však AppShopper jako zázrakem upozornil na zlevnění Angry Birds HD. Když teď koukám na historii hry, vidím, že to byl teprve 2. price drop za celou existenci hry!

Věděl jsem, že tohle se v nejbližší době rozhodně nebude opakovat a musím toho využít! Angry Birds bylo zlevněno z částky 3.99€ na 2.39€. Jedna hra tedy byla jasná a já ji zakoupil. Pak ale nastal výběr druhé hry/aplikace. Prohlížel jsem si můj Wish list na AppShopper řazení podle cen . Měl jsem celkový limit cca 5.6€ a nyní zbývalo kolem 3€. Nakonec jsem se rozhodl pro další hru – Cut the rope HD. Ta stála 1.59€.

Celkem jsem zaplatil 3.98€. Schválně jsem si to přepočítal přes XE Currency a vyšlo mi 97.89 Kč! Jen pro zajímavost: kdyby byl pro ČR místo eura určen dolar jako měna na AppStore, hry by stály 2.99$ a 1.99$, což dává 4.98$ a v přepočtu v ten samý den a čas jako předtím euro byl výsledek 93.45 Kč! To je poměrně velký rozdíl a je vidět, že dolar by byl pro Česko sympatičtější.

No dost čísel. Hry jsem za tu dobu samozřejmě pořádně vyzkoušel a dokonce o pár dní později vyšel na Angry Birds update. V obou hrách je spousta levelů a tudíž hodiny zábavy. Raději mám Angry Birds, protože v Cut the rope si člověk může zlepšovat body jen rychlostí dodělání levelu, což není tak sympatické jako u Angry Birds. U něj jsem ale našel také 2 mínusy, které jsem dnes dopsal i do mého komentáře na AppStoru. Za prvé mě zaráží, že je zde spousta reklam na další Angry Birds výrobky, FB stránky apod. Docela to žere baterku, měli to nechat jen v demu, u plné verze bych dal možnost vypnutí. A za druhé je, že se občas stane toto: zničím všechna prasata, ale ještě narazím do nějaké konstrukce a ta začne padat. Za dopadnutí a zničení bych dostal další body navíc, ale hra po zabití posledního prasete začne ukazovat skóre a level skončí. Toto se naštěstí děje jen výjimečně!

Na další měsíc plánuji koupit aplikace GarageBand 3.99€ (chci vyzkoušet tvorbu písní a jejich následný prodej) a asi eTesty 2.39€ (dělám autoškolu a mohlo by mi to pomoci). Abych se ujistil, že našetřím dostatek peněz, prošel jsem si společnosti, u kterých vyplňuji průzkumy a snažil se vyplatit co se dalo. Už mám jistých minimálně asi 150-160 Kč, což by mohlo stačit. Peníze z Paypalu zatím vybírat nebudu. A další zajímavost: sečetl jsem si výdělky za průzkumy z minulých 2-3 let a vydělal jsem přes 2 tisíce!

//edit: při prohlížení mé minulé aktivity na FB jsem si vzpomněl, že jsem zapomněl napsat o výhře Redeem kódu. Díky rychlému zodpovězení otázky na FB mi byl emailem zaslán Redeem kód na aplikaci První pomoc. Ta v AppStoe stojí 1.59€ a protože není optimalizovaná pro iPad a já bych ji nevyužil, stáhli jsme ji na taťkův iPhone. Aplikace dokáže lokalizovat a zobrazit souřadnice podle GPSky!
Alespoň jsem si vyzkoušel, jak se používá Redeem kód.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: