Zakoupená další hra a vyúčtování

Kromě eTestů jsem si před příchodem výpisu dovolil koupit ještě jednu hru.

Bratr mě zničehonic překvapil tím, že si nainstaloval hru LEGO Harry Potter Years 1-4. Jaktože jsem mu to nedoporučil já? To mi to nedošlo? No a když jsem se díval, jak hra vypadá, prostě jsem jí také chtěl.
Hra mě uchvátila vtipnými animacemi, které jsem přesně na způsob těch filmových. Dále se mi velice líbí zpracování prostředí, které je stejné, jako ve filmu. Říkal jsem si „škoda, že je to tak drahé.“

Následující den jsem jsem byl kvůli nějakému zlevnění upozorněn AppShopperem a když jsem aplikaci otevřel, spatřil jsem, že LEGO Harry Potter byl nedávno zlevněn (podle historie AppShopperu to bylo 5.4.). Asi jsem si toho nevšímal, nechápu proč. Zlevnění ze 3.99€ na 0.79€. Trochu jsem váhal, ale pak jsem si řekl, že hra je to skvělá a za asi dvacku to rozhodně stojí!

Kvůli nedostatku čas (škola) jsem se ke hře dostal až včera večer a hodně mě baví. Rozhodně se těším, až se k ní dostanu znovu nebo až budu hrát PC verzi.
Překvapilo mě, že aplikace je univerzální a do velikosti necelého půl gigabajtu se vejde grafika v rozlišení pro iPad, zvuky z filmu a navíc jsou to první 4 roky v Bradavicích! Uvidím, jak to tedy nakonec bude, jestli ta hra nebude moc krátká…

—————————————————————
Včera mi přišel výpis a v něm byly 4 položky z iTunes Store. Započetli se tam Angry Birds a Cut the Rope, eTesty a LEGO Harry Potter.
Od začátku nakupování jsem aktuálně v plusu ještě cca 80 Kč, takže na GarageBand to nestačí a budu si ho pořizovat nejspíše příští měsíc. Jinak, k tomu plusu a k možnosti koupi 2 aplikací mi pomohla částka 140 Kč za vyplněné dotazníky!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: