Koupě navigace přes Gift This App

Taťka se rozhodl pořídit si navigaci a já tak mohl poprvé vyzkoušet Gift Card.

Po různém pročítání internetu a AppStore jsme se rozhodli pro Dynavix Czech Republic. Bylo to jak kvůli ceně, tak i kvůli tomu, že Dynavix je vyrobena Čechy. Jinak nejlepší navigací je nejspíše Navigon, který spousta lidí doporučuje.
Navigon je však příliš drahý (pro srovnání: Navigon nelze koupit jen s mapou ČR a je proto nejlevnější koupit Eastern Europe za 69,99 €!!) Navigon stál pouze 19,99 €. Jsem jediný, kdo má účet s kreditkou, takže jsem musel kupovat z iPadu.

Najel jsem na profil aplikace v AppStore, klikl na Gift This App, musel jsem vyplnit na jaký email se kód odešle a jaké je jméno „obdarovaného“.

Koukli jsme na email a přišel text s odkazem. Na odkaz jsme klikli a v AppStore se spustilo stahování. Vše proběhlo bez problému a navigace funguje.

Celkově se mi tento způsob moc nelíbí. Nesedělo mi k Applu okénko, kde požadovali email a jméno. Ten email bych ještě bral, ale na co chtějí vědět jméno uživatele, kterému email přijde?

Jinak navigace je velice dobrá. Má pěkný design, dobrou hlasovou navigaci. Jen se nám zdálo, že občas něco špatně zahlásila a také má trochu matoucí ikonu kruhového objezdu. (Jsem z TomTomu zvyklý na zobrazení odbočky přímo v ikoně, u Dynavixu je stálá ikona jen s čísílkem, kolikátá je to odbočka).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: