Novinky ohledně AppStore

Chystá AppStore nabízet každý týden aplikaci zdarma? Doufám, že ano!

Jsem teď na praxi. Ve čtvrtek jsem nebyl doma a až v pátek jsem se na praxi dostal k internetu. Na počítači si prohlížím svůj email a vidím, že přišlo pár mailů od AppShopper. To, co následně vidím, mi vyráží dech. Hra Cut the Rope: Experiments je zlevněna na Free!
Úplně mě to dostalo a okamžitě jsem se chtěl dostat k nějaké wifině, abych se s iPadem připojil a stáhl ji. Kouknu na datum přijetí emailu a zjišťuji, že mi přišel už včera. Zmocňuje se mě lehká panika. Klikám na odkaz do iTunes a vidím, že cena je stále Free. Uffff!
Za pár minut odcházíme na oběd, kde se urychleně připojuji k wifi a stahuji cca 70 MB Cut the Rope: Experiments HD. Již předem jsem věděl, že to musím stáhnout i taťkovi, proto po dostahování HD-čka přepínám účet na taťkův a stahuji verzi pro iPhone. Poté se zpátky přepínám na sebe a dostávám nápad stáhnout si i iPhone verzi. Co kdybych někdy opravdu měl iPhone nebo znovu iPod touch? Samozřejmě tuto verzi ihned mažu, hlavně, že je „zakoupena“ z mého účtu.
Touto hrou jsem si tedy zkompletizoval hry CTR (mám obě v plných verzích 🙂 ) na webu píší, že v AppStore přibyla kategorie Free App of the Week. Já tam vidím jen App of the Week, ale bylo by super, kdyby každý týden byla v AppStore nějaká app/hra zdarma. Už se moc těším na tento čtvrtek, kdy snad bude něco nového.
20120528-212844.jpg
Jo a taťkovi jsem koupil Angry Birds přes Gift this App. Tak to je již 2. věc takto zakoupená.

Mimochodem, hra CTR Experiments je i nyní (28.5.) stále zdarma a verze pro iPad si drží 1. místo v žebříčku iPad Top Free a verze pro iPhone/iPod touch je v žebříčku na 4. místě.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: