Aplikace: koupě, předpověď a výhra

Ohledně aplikací se toho u mě stalo poslední dobou hodně.

Koupě
Dne 2.7. mě AppShopper upozornil na zlevnění aplikací:

Že koupím LEGO Harry Potter: Years 5-7 bylo jasné. Mám a hraji první díl a je to opravdu skvělé. Chtěl jsem to koupit již dříve, ale když to bylo nyní cca za dvacku, tak to musím mít. Také mě ale zaujala FIFA 12 a už jsem klikal na Buy, což mě přepnulo do AppStore a objevila se hláška, že sleva neplatí pro český AppStore. Zas až tolik to nevadilo. Zakoupil jsem alespoň HP 5-7.
Ale hned asi další den byla sleva FIFY 12 na internetu, já na odkaz klikl a už se v AppStore normálně hra načetla s cenovkou 0,79€. Podíval jsem se na videa na YouTube a hra se mi zalíbila. Koupil jsem ji. Od té doby jsem ji několikrát hrál a docela koupě lituji (ještě, že to byla jen dvacka). Asi jsem moc zhýčkaný z bezvadného Dream League Soccer a FIFA se mi zdá složitá v menu, a zároveň má horší ovládání. Zato jsou ve FIFĚ reálnější pohyby hráčů a mají obličej podle skutečnosti.

Předpověď
Jako každý čtvrtek, tak i tento jsem se těšil na Free App of the week. Začalo to tak slibně hrou Cut the Rope Experiments a pak to byli samé blbosti. Vzhledem k získaným penězům jsem si předtím plánoval něco koupit a tudíž jsem věděl, která aplikace/hra by se mi hodila. Tak jsem ve čtvrtek ráno přemýšlel a říkal si, že by mohli tentokrát dát třeba hru Angry Birds Seasons. Tu jsem si chtěl dříve koupit, ale vzhledem k tomu, že vlastním originální Angry Birds, šetřil jsem na něco jiného. Angry Birds Seasons mě také napadlo, protože je to „menší verze“ klasického AB stejně, jako je zmiňované Cut the Rope Experiments „menší verze“ od klasického CTR.
Večer jsem se tedy podíval na hlavní stranu AppStore a uviděl tohle:

Nevěděl jsem, co si o tom myslet. Předpověděl jsem to naprosto přesně a to měl Apple na výběr spoustu možností! Zajímalo by mě, jestli jsem byl sám nebo to tipoval ještě někdo. Paráda, jestli mě Apple poslouchá, příště si přeji zdarma třeba GarageBand, či Pages 🙂
Seasons HD jsem si nainstaloval a pak stáhl ještě iPhone verzi a tu následně smazal(ze stejných důvodů, jako CTR Experiments). Zajímavé, že když se o stažení pokoušeli taťka a bratr na iPhonech, psalo to chybu (něco o modifikování aplikace). Další den si ale AB stáhli bez problémů.

Výhra
iWorld nedávno na Facebooku oznámil zavedení sekce Aplikace na svých webových stránkách. To by mě ani moc nezaujalo, kdyby s tím nebyla spojena soutěž o 3x kupony v hodnotě 5 EUR na nákup aplikací.

Stačilo napsat komentář k nějaké aplikaci v jejich katalogu. Rozhodl jsem se napsat komentář k aplikaci Facebook. Nějak jsem zapomněl, že soutěž končí a výherci jsou vyhlášeni již 6.7., a tak jsem byl příjemně překvapen, když jsem na iPadu pustil Facebook a uviděl toto:

Buď má někdo stejné iniciály nebo jsem to já 🙂 Věřil jsem si, že jsem to opravdu já a těšil se na email. Ten přišel včera a definitivně potvrdil, že výhercem jsem skutečné já! Psali, že si mám aplikace do hodnoty 5 EUR rozmyslet a poslat jim seznam a oni my pošlou Redeem kódy. Původně jsem doufal, že dostanu kupon 5 EUR, který si budu moci utratit, ale takto je to také dobré. Vrtalo mi hlavou, zda mohu vybírat ze všech aplikací na AppStore, či jen z katalogu na jejich webu. V katalogu na webu moc aplikací nebylo a myslel jsem, že mě nechají vybírat jen odtamtud. Poslal jsem email s otázkou a už se chystal procházet jejich katalog a vybírat, když mi odpověděli překvapivou zprávu: mohu vybírat z celého AppStore!
Tak začalo shánění. Delší dobu jsem pokukoval po hře Flick Champions HD, kterou jsem hrál u bratra na iPhonu. Cena je bohužel 2,39€, proto nebyla mnou zakoupena. Takže tu si beru. Ještě zbývalo dva a půl euro a já nevěděl, zda pořídit více aplikací (v cenách 1,59€ a 0,79€, či 3x 0,79€ ) nebo jen jednu znovu za 2,39€. Prolézal jsem WishList v AppShopperu a žebříčky Top aplikací v různých kategoriích na AppStore. Najednou mi nic nebylo dost dobré.
Nebudu to komplikovat, nakonec jsem vybral Angry Birds Space HD. Dnes mi přišel email a přílohou byly 2 PDF kupony s Redeem kódy. Ty jsem zadal do AppStore a obě hry stáhl.

Po těchto událostech mi tedy přibyly hry: LEGO Harry Potter: Years 5-7, FIFA Soccer 12, Angry Birds Seasons HD, Flack Champions HD a Angry Birds Space HD (vše psáno chronologicky).
Moje 1. složka Hry:

(FIFA je ve 2. složce Hry).

Označeno tagem

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: