Dokončen Jetpack Joyride


Hru Jetpack Joyride jsem si stáhl až 12. července 2012. Předtím jsem ji vídal na AppStore, jak se pohybuje na předních příčkách. Vždy jsem ale po shlédnutí screenů usoudil, že půjde o létací skákačku typu Mario. 19. prosince 2011 se z 0,79€ zlevnila na Free a dostává spoustu updatů:

(zdroj informací a obrázku: appshopper.com)

Výše zmíněný den jsem se tedy rozhodl hru vyzkoušet. A od té doby byla puštěna a hrána na mém iPadu mnohokrát. Opravdu mě uchvátila svou hratelností, achievementy v Game Centeru a návykovostí. Dnes jsem se rozhodl udělat další achievementy a po několika hodinách jsem dokončil hru. Za dokončení hry považuji sesbírání všech achievů a splnění všech misí. Mise se po nasbírání potřebných hvězdiček opakují a za dokončení dostanu odznáček. Odznáčků mám již 7, takže splněno mám již 7x, ale až dnes jsem nasbíral pár achievů a dostal se na hranici 36, což je maximum.
Můj rekord byl 4902 metrů, což nestačilo na achiev, který vyžadoval dostat se minimálně na hranici 5000 metrů. Před pár desítkami minut se mi podařilo vykouzlit tento rekord:

Můj Game Center vypadá takto:

Před mými kamarády v Game Centeru mám poměrně velký náskok a jako jediný mám všechny achievy. Líbí se mi ve hře také propracované a detailní statistiky:

Za zmínku stojí celková „ujetá“ vzdálenost, doba hraní (!), počet her či statistika úmrtí.

Jetpack Joyride je tedy v současnosti má nejhranější hra a asi nejnávykovější hra, jakou jsem kdy hrál! Hrát ji budu dál, abych si našetřil mince a koupil všechny užitečné doplňky a sbíral odznáčky (to bude trvat dost dlouho). Navíc, určitě bude nějaký update, takže bude zase něco nového 🙂

Jo a když nepočítám hru Cut the Rope Holiday Gift (která už ani není v AppStore), je Jetpack Joyride jediná hra, ve které jsem sesbíral všechny achievy.

2 thoughts on “Dokončen Jetpack Joyride

  1. Djax píše:

    Jaký máš nick na Gamecenter?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: