Samsung Galaxy SIII v reálu a iPoint

Nedávno jsme opět zavítali do EW v Budějovicích a narazil jsem zde na nový Samsung. Navštívil jsem Future iPoint v Plzni.

Když jsme vešli dovnitř, zamířil jsem k sekci mobilní telefony. Pár jich měli vystavených a já jako první uviděl Samsung Galaxy Nexus a vedle něho 2. nejlepší mobil světa – Samsung Galaxy SIII!

Byl v barvě, jako na obrázku. V ruce se drží celkem dobře, ale samozřejmě je to příliš veliké. Také je velice tenký a má opravdu velmi dobrý displej – světlé a výrazné barvy a jemnost je také skvělá.
V souvislosti s předpovědmi, že nový iPhone bude mít větší (nejspíše 4 palcový) displej, se vyrojily názory lidí, že displej by byl příliš velký. Někteří říkají, že by displej nešlo ovládat jednou rukou. V EW jsem se ale přesvědčil, že mám buď velké ruce nebo si ti lidé stěžují neoprávněně a lžou. U Galaxy SIII jsem sice nedosáhl do protějšího rohu (velikost 4,8″), ale u GalaxyNexusu (4,65″) už jsem neměl problém. Když vezmu, že lidé mluví o úhlopříčce pouze 4″, tak absolutně nechápu! Už 4,4″ by pro mě bylo výborně dosažitelné a pohodlné. Nebo se uživatelům iPhonů už vlivem používání 3,5″ scvrkly prsty a nenatáhnou je dál 🙂

Celkem se mi Samsungy líbili, ale protože zde nešel internet, šel jsem dál. Ale nebylo už o co stát. MacBooky jsou stále na obrazovce pro přihlášení se k profilu a hesla typu „heslo“ či „admin“ nefungují. Přibyl akorát další iPad 3. generace, tentokrát v černé barvě.

Když jsme minulý týden jeli do Krušných Hor přes Plzeň, ani jsem nečekal, že bych mohl najít prodejnu Future iPoint. Neuvědomil jsem si, že právě projíždíme po nám. Generála Píky a rozhlížel jsem se, když tu ji vidím. Již z dálky upoutá hlavně bílým jablíčkem na černém pozadí. Prodejna je schovaná v průchodu. Když jsme se vraceli z hor, rozhodli jsme prodejnu navštívit. Prodejna je jen Apple Resseler a to je kámen úrazu.

Tím, že to není Premium Reseller nemusí dodržovat design nařízený Applem a proto volí rádoby moderní, čistý a doslova jablečný design. Vše zbarveno do zelené a bílé, v ošatce jablka a v polici jablečné nápoje.

V prodejně cca 7 lidí a ani nevím, kdo byl prodavač a kdo zákazník. Prodejna je úzká a já stále nevidím žádný pult, kde bych si mohl výrobky osahat. Prodavač se ptá, jestli nechceme poradit, či co. U jednoho iMacu sedí prodavač, takže k tomu druhému se neopovažuji jít. iPody touch a iPhone 4S jsou zabalené v krabičkách a ve vitríně za sklem.

U 2 MacBooků sedí lidé, kteří si nás divně prohlížejí a já mám podezření. To se následně potvrzuje – jsou to prodavači. Tedy minimálně jedna žena, která si stoupla a ptá se, jestli nepotřebujeme pomoci. To mě tedy odrazuje i od MacBooků a to jsem se těšil na MacBook Pro s Retinou! Vzadu je obrovský iMac, ale je na něm spuštěný nějaký účetnický program nebo co, proto ani tam nejdeme. Hlavně, že mají v prodejně gauč, kam si můžete dřepnout a koukat na TV, ke které je připojena Apple TV. To je ale nuda, běhají tam jen obrázky. Vedle však leží Mac mini. Páni, ten je velký. Čekal jsem ho menší i podle videí na YouTube. Díky narůstající nudě opouštíme prodejnu po cca 5 minutách a i to je dost.
Stále pro mě jedničkou zůstávají APR iStyle a iWorld, kam prostě vejdu, chňapnu po jakémkoliv iZařízení a hraju si. Prodejna v Plzni mě vůbec neoslovila!

One thought on “Samsung Galaxy SIII v reálu a iPoint

  1. […] nových úhlopříček budoucích iPhonů. Ale když jsem si přečetl svůj skoro dva roky starý článek na blogu, píši zde, že úhlopříčka 4,65 palce u Samsungu Galaxy Nexus mi nedělala problém. […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: