Jsem znovu na brigádě

Tak dnes jsem přišel po třetím dnu letošní brigády k PC a rozhodl se napsat příspěvek.

Jsem na té samé brigádě, co minulý rok. Znovu bydlím u babičky a jelikož už má internet, mohu psát z pohodlí (současného) domova.
Termín brigády je 13.8.-24.8. Tento první týden měl se mnou na brigádu chodit zase můj spolužák, ale ze zdravotních důvodů bohužel nemůže. Proto si brigádu neužívám tolik, co minulý rok 😦 Nicméně zvládám jí. Je to docela makačka a ještě mě čeká 7 dní. Již jsem pracoval jako pomocník při stavbě nového chodníku, vyměňoval kontejnery s traktorem (to bylo bezva 🙂 ) a dnes kopal jámu podél baráku.
Doufám, že cena za hodinu je stejná, jako minulý rok. Slyšel jsem, že je to 50 Kč/hodina (minulý rok byla 55 Kč/hod.). To by znamenalo 4000 Kč oproti 4400 Kč.
Cena HHD bohužel stoupla. Nedávno jsem se podíval na heureka.cz a viděl cenu, která je u HDD Western Digital Elements Desktop 500GB, 3,5″, 7200rpm, USB2.0, WDBAAU5000EBK-EESN stále – 2444 Kč. U zbylých 2 obchodů je to více než 2800 Kč 😦
Chystám se napsat ještě článek o tom, co za tyto ceny může. Pro zajímavost: minulý rok byla průměrná cena WD touto dobou 1217 Kč!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: