Znovu v EW – ach ty televize

Nedávno jsme opět byli v EW v Budějovicích. Už mě to tam ani moc nebavilo, ale pak jsem narazil na televize.
Jo a chtěl bych upřesnit, že jsem v předešlém EW článku psal, že mají bílý a černý iPad 3. generace. Není to pravda, mají tam 3. generaci v bílé barvě a ten černý vedle je iPad 2. Na tom až zas tak nezáleží. Spíše mě zklamalo, že iPady odpojili od wifi, takže po načtení sítí se zobrazí minimálně 2, ale jsou zaheslované 😦 Zrovna, když jsem potřeboval něco ukázat bratrovi na internetu.
Daleko zajímavější mi teď přijdou televize. V zadní části obchodu jich je nespočet a také pár klenotů, na které bych se mohl dívat celý den! Snad si budeme kupovat novou televizi a chtěl bych ji ve 3D. Za chvíli to bude standard, takže nemá cenu kupovat klasickou 2D. Asi nejhezčí a možná i nejdražší televize jsou od Samsungu. Zaujali mě tam 2, možná, že je to jen jeden a ten samý typ.

Tohle tam mají a je to docela dobrý. Na televizi je spuštěna hra Angry Birds a když ji zrovna nikdo nehraje (což bylo pořád, hráli jsme snad jen my), tak se hýbe animovaná ruka, která vyzývá hráče, aby zahýbal rukou a hru aktivoval. Stoupl jsem si na podložku a dlouho jsem mával rukou, ale nenašlo mě to. Bratr to udělal a vždy uspěl, takže mohl hrát. Najel ukazatelem (mráčkem) na ptáka v praku, stiskl ruku do dlaně, čímž se pták natáhl a pak ruku rozevřel. Pták vylétl a shodil opevnění/zabil prasata. To vše, díky kameře, která se nachází na horní straně televize a na první pohled si ji člověk ani nevšimne.
Mě však více zaujala ta druhá, na které běžel 3D obsah a pod ní ležely 3D aktivní brýle. S těmi brýlemi bych se na TV dokázal dívat neustále, jen bych si musel přinést pohovku.

Doufám, že budoucnost bude patřit 3D obsahu v televizích!

Je to totiž úchvatné! Byl tam podmořský svět, surfování, přelet nad krajinou apod. 3D obraz naprosto perfektní, ve vysokém rozlišení. Chci se v budoucnu dívat (snad už ani nebudou potřeba brýle) na reklamy, zprávy, seriály apod. ve 3D. Komu se to nelíbí, stále si může nechat 2D. Současné 3D TV mají konverzi z 2D na 3D, takže mě napadlo, jak by bylo zvláštní koukat se na 3D zprávy a jak by byl úplně nový zážitek při sledování 3D reklam. Navíc, 3D reklamy by se daly dobře využít, aby výrobek více přiblížili spotřebitelům :).
Na heureka.cz jsem se díval na ceny (seřadil jsem od nejmenší po nejvyšší) a první 3D Full HD TV s minimálně 106 cm úhlopříčkou stojí:

Přitom je to Panasonic a Panasonic jsou výborné televize.

Jsem zvědav, na jaké ceně budou nejlevnější 3D Full HD min. 106 cm TV příští rok. Schválně zaznamenávám do kalendáře a za rok píši výsledek 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: