Keynote skutečně 12. září

Tak se potvrdilo (znovu), že někdo prostě ví více, než my ostatní a servery předpověděli datum 12. září správně. Apple tak mění měsíc Keynote ze října na září.

V úterý jsem si vzpomněl, že pozvánka na březnovou Keynote přišla ne týden předem, ale o den dříve večer. Situace zůstává stejná a dokonce i dny v týdnu souhlasís tím, co jsem psal v březnu: Myslel jsem, že Keynote bude oznámena týden předem, takže jsem čekal pozvánku až ve středu, ale byla odeslána již v úterý navečer. (viz. článek Keynote 7. března)
V úterý večer jsem zapnul Facebook a ten byl bombardován zprávami o rozeslání pozvánek. Servery se předháněli, aby to byli oni, kdo dal čtenářům vědět jako první. Přečetl jsem si články a podíval se na pozvánku:

Všude možně se rozebíralo, že stín, který jde od čísla 12 je „5“, která značí iPhone 5. Je to jasné, stín 12-ky by vypadal jinak. Navíc je zde vidět napojení stínů mezi číslicemi 1 a 2. Nápis v češtině říká: Už je to skoro tady.
No, takže už za necelý týden (dnes je pátek) se konečně dozvíme pravdu a rozběhnou se spekulace o novém iPhonu představeném roku 2013 🙂

Jo a jsem opravdu zvědavý, jestli příští rok bude Keynote také v září, či opět v říjnu :/

Označeno tagem ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: