Jak trávím 21. prosince 2012

Na dnešek se čekalo již dlouho. Je to významný den a já se ho proto snažil prožít trochu jinak, jako kdyby to měl být opravdu poslední den.

Dnes nebyla škola (jupí), ale třídy si měli vybrat, kam půjdou. Se spolužákem jsem se rozhodli jít na zimní stadion, kde budou naši spolužáci hrát hokej, a my budeme zase hrát na iPadech. Tak jsem chvíli hrál GTA Vice City. Chtěl jsem ho původně dohrát, než bude konec světa, ale nyní mám za sebou již takový pokrok ve hře, že nemohu najít další misi 😦 Takže GTAčko dokončím jindy.
Po obědě ve škole jsme si spravili chuť v McDonaldu, kde jsem toho nakoupil poměrně dost, abych si ten dnešek užil. Wifina v Mekáči bohužel nebyla moc rychlá, takže surfování se nekonalo.
Trocha sportu přišla vhod – bowling. V mém oblíbeném sportu jsem sice dnes osobák nevylepšil, ale dařilo se mi více, než obvykle. Abychom dali najevo, že dnes je „soudný den“, odpálili jsme pár spolužákových výbušnin, které původně kupoval na Silvestra.
Vydržím do půlnoci, abych náhodou něco neprošvihl a mezitím se budu dívat na filmy na iPadu.

Ačkoliv jsem si přál, aby se dneškem něco změnilo, žádný konec světa nebude, proto na blog budu psát dále. Tak snad si příští rok pořídím iPhone a MacBook.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: