Jak jsem lovil iPhony 5 na Aukru

Psal jsem to již na Twitter, že už dvakrát mi unikl bílý iPhone 5 na Aukru, nyní přináším exkluzivní info, jak to probíhalo.

1)
Nejprve jsem si na začátku ledna všiml na Aukru aukce s názvem iPhone 5 16GB White a když jsem viděl, že cena začíná na, tuším, 10 000 Kč, bylo jasno. Po zkontrolování prodejce, popisu a fotek jsem okamžitě přihodil. iPhone byl nerozbalený, zakoupen byl ještě ten den (potvrzovalo to i razítko na záručáku) u T-Mobilu. Aukci jsem vedl a byl připraven přihazovat výše. Další příhoz na sebe nenechal dlouho čekat a ještě ten den už bylo z mého účtu přihozeno přes 14 tisíc. Našel jsem screen:
aukce_01
Už ani nevím, jak to bylo dál, ale další den jsem byl donucen přihodit 15 490 Kč, abych opět vedl! Vypadalo to nadějně, ale nyní přišel zvrat. Zapřemýšlel jsem tak o té ceně, že je cca jen o tisíc níže, než na AOS a nad částku jsem se zhrozil. Slíbil jsem si, že už více nepřihodím! I kdybych prohrál o korunu, prostě nepřihodím. Bylo mi docela jasné, že nevyhraji, zároveň byly chvíle, kdy jsem si říkal, že to vyjde. Ale popravdě, nechtělo se mi platit můj příhoz, takže v tom bylo i doufání, že mě někdo přehodí.
Po necelých 3 dnech, kdy byla aukce mnou přísně střežena, byla má nabídka překonána. O pouhou stovku více někdo přihodil a já věděl, že jsem prohrál. Nebylo ani potřeba aukci dále sledovat, ale po dokončení mě samozřejmě zajímala výsledná cena. Nakonec proběhlo ještě jedno přehození a výsledná částka byla – 15 690 Kč. S mou nabídkou 15 490 Kč jsem skončil na 3. místě.

2)
V úterý 8. ledna jsem měl k zakoupení iPhonu 5 ohromně blízko! Aukce nesla název NOVÝ Apple iPHONE 5 16GB white – SKLADEM a v podstatě to ani nebyla aukce. Bylo to až neuvěřitelné, ale aukce měla nastavenu pouze cenovku Kup teď 15 000 Kč a iPhony byly 4! Jeden již byl prodaný. To mě samozřejmě natolik zaujalo, že jsem kontaktoval prodejce. Ptal jsem se na podrobnosti o záruce a kde prodejce bydlí (v případě osobního převzetí). Záruka běžela u Vodafonu od ledna 2013, ale daleko lepší bylo, že prodejce bydlel v Českých Budějovicích!
aukce_02
Místo, abych se soustředil na večeři jsem přemýšlel jen o této aukci. Probíral jsem to s taťkou a už jsme i přemýšleli, jak by proběhlo osobní předání. Taťka si při prohlížení fotografií všiml na záruce něčeho podivného. Souviselo to se zárukou a já se rozhodl Vodafonu napsat, aby potvrdil platnost záruky. Dokud mi neodpoví, nekoupím! Chtěl jsem si být ještě více jistý, proto jsem zatím nekoupil. „Snad to Vodafonu nebude trvat a neodepíší, až budou i zbývající 3 iPhony fuč.“ S bratrem jsme se dívali na film a po skončení následovala kontrola aukce. Zažil jsem šok, aukce psala Prodej uzavřen a všechny iPhony byly pryč! Psal jsem ještě prodejci, zda nevystaví další, ale odpověděl, že zatím to stačilo.

Osud tomu chtěl, aby ani jedna aukce nevyšla a abych nakonec vlastně absolutní náhodou (a štěstím) narazil na tu nejlepší nabídku. Ta se již konečně povedla! Jak jsem konečně koupil iPhone 5? Článek snad již zítra!

Označeno tagem ,

One thought on “Jak jsem lovil iPhony 5 na Aukru

  1. […] – Aktuální ceny iPhonů 4S na Aukru 1. 1. 2013 – Lehké zauvažování o iPhonu 5 18. 1. 2013 – Jak jsem lovil iPhony 5 na Aukru 19. 1. 2013 – Jak jsem si konečně zajistil iPhone […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: