iPhone 5 – vrácení

Vrácení mělo proběhnout v neděli, protože v sobotu jsme byli v Alpách. Byl jsem docela smutný, že si iPhone nemohu vzít sebou (foťák sice jde spustit bez nutnosti home buttonu z lockscreenu, ale nechtěl jsem s ním raději nic dělat). Nakonec mě to nemuselo mrzet, počasí nebylo moc dobré. 140 metrů dlouhý a nejvýše položený most v Evropě nevypadal takto:
20130223-101323.jpg
V réalu jsme z něj viděli jen mlhu:
IMG_0534
Spíše mě mrzelo, že se zde určitě dalo checknout na Foursquare a já to promeškám.

V neděli jsme se vydali do Prahy. Kvůli Foursquare jsem si vzal sebou iPad. S prodejcem byla domluvena schůzka na hlavním nádraží. Vše proběhlo bez problému, prodejce vše zkontroloval a vyplatil mi peníze i za cestu do Prahy. Na iPadu jsem se checknul na hlavním nádraží a Burger Kingu, další body navíc. Nyní jsme mohli jít kamkoliv, ale nevěděli kam. Nakonec jsme vešli do iWorldu, i když jsem po tom ani moc netoužil. Byla to ale příjemná návštěva, celá rodina jsme se zase rozutekli po různých zařízeních a zkoušeli je.
Překvapilo mě, že zde měli jen 1 iPhone 5 (černá barva), ale na jednom stolečku byly iPhony 4, 4S a hlavně 3GS (možná 3G, ale to je už moc starý, takže spíše ne). Na vlastní oči jsem viděl nový tenký iMac 27″. Všem jsem taky ukázal iPad mini a Macbooky. Retina je fajn, ale cenovka u nich mě opravdu nepřinutí nový Macbook koupit. Zajímali mě tedy spíše ty vedle. Byl zde Air 11″ a 13″. Těch 11″ je opravdu prťavé, to si nekoupím, vždyť je to skoro jako iPad. Macbook Pro je hezčí a měl jsem možnost ho vidět ve 13″, 15″ a dokonce 17″ verzi! Poslední jmenovanou verzi měli napojenou na iPad mini a instalovali do něho aplikace. Na podzim bych si nejraději pořídil Macbook Pro 13″ nebo 15″. Air se mi nezdá tak bytelný. Hned vedle Macbooků byl stoleček s něčím, co jsem ještě naživo neviděl – novými iPody.
iPod nano je zajímavý svým home buttonem, ale pro mě je nezajímavý tím, že už ho nelze nosit jako hodinky. O dost více mě zaujal iPod touch 5. generace. Je opravdu hodně tenký a lehký. Měli ho zde ve více barvách, černou si na dlouhou dobu zabral můj brácha, takže jsem zkoušel bílou verzi. Touch je s novým 4″ displejem a vyšším výkonem úžasná kapesní konzole a nebýt ta cenovka tak vysoko, mohl by mít určitě obrovský úspěch.
Chtěl jsem se checknout v iWorldu na Foursquare, a tak jsem koukal na wifiny, ale všechny byly zaheslovaný. To mě zklamalo. Po opuštění iWorldu jsme se rozhodli zajít na jídlo. Navštívili jsme Burger King, ale nikde nebyl vidět žádný rozpis jídel, tak jsme raději zašli do McDonald´s. Zapnul jsem wifi a těšil se, jak se checknu zde. Avšak v McDonald´s jakoby nefungoval Foursquare. Internet běžel (pomalu a s výpadky, ale běžel), ale Foursquare aplikace i webová verze nefungovaly!

To bylo vše, zamířili jsme si to zpět do Tábora a já byl pevně rozhodnut, jak to nyní udělám. V pondělí zajdu uložit peníze do banky a ihned iPhone objednám z AOS.

One thought on “iPhone 5 – vrácení

  1. […] Jak probíhalo vrácení? Čtěte následující článek. […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: