Londýn 2013: dodatek a úspěch článku

Samozřejmě jsem opět při psaní článku o Londýně na něco zapomněl. Není to však nic závažného. Aby tento článek měl nějakou hodnotu, spojím to s popisem úspěchu Megačlánku Londýn.

Apple produkty v Londýně
Spousta lidí používala výrobky Apple. Mnohokrát jsem viděl iPad mini, ale ještě více lidí mělo klasický iPad. Překvapilo mě pár iPodů touch 5. gen., které byly používány jako foťáky. No a iPhonů bylo hodně. Například s mým iPhonem 5 bych si tam vůbec nemohl vyskakovat, protože jsem potkal hned 2 starší ženy, které měly bílý iPhone 5!

Úspěch MEGAČLÁNKU Londýn 2013
Prozatím nejúspěšnější článek v historii blogu. Den po vydání (22. 7.) jsem sledoval statistiky v aplikaci WordPress. Návštěvnost byla ve stovkách. Pak jsem zjistil, co za tím stojí. Den před tím jsem odeslal dvěma HP stránkám na Facebooku odkaz na můj článek. Jedna stránka s cca 2700 fanoušky zveřejnila odkaz na Zdi ještě ten den. 22. 7. zveřejnila odkaz i druhá stránka, která má cca 29 000 fanoušků! Díky tomu mi tedy návštěvnost vystřelila nahoru.

Statistiky
Vyčkal jsem do půlnoci a vyfotil statistiky z aplikace WordPress. Celkových návštěv bylo 725. Megačlánek Londýn měl 657 pohledů. A v tabulce 100 nejnavštěvovanějších českých wordpress blogů (Blogs of the Day) jsem skončil na 5. místě (následující den jsem byl na chvíli dokonce 2.).
image
Na den 22. 7. mi připadá celkem 773 views, 462 visitors a nejvíce odkazující byl Facebook s 538 pohledy.

Mám radost, že statistiky jsou tak významné, protože pro mě ten výlet byl velice významný a jsem rád, že jsem se o něj mohl podělit s tolika lidmi.

Označeno tagem , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: