Natáčení Appliště VideoCastu a jOBS

15. srpen byl pro mě dost nabitý den. Konečně mi přišel MacBook, chvilku jsem se s ním seznamoval a pak zase hned chvátal pryč, protože jsem společně s Adamem Kosem vyrazil do Prahy.

Byla mi totiž dána lákavá nabídka, co nešla odmítnout. Zúčastnit se natáčení 61. VideoCastu appliste.cz. a poté návštěva kina kvůli očekávanému filmu jOBS.
Dojeli jsme do Prahy, došli až ke kinu a zde mi byla svěřena zrcadlovka s tím, abych natočil úvod VideoCastu. Snad se mi moc neklepala ruka, ale z videa je vidět, že jsem to poměrně zvládl. Pak jsme se přesunuli do parku, kde se před námi objevila perfektní lokace u vodopádu, kde se natáčel další vstup. Naživo pozorovat natáčení byla paráda. Počasí také vyšlo a já si toto kouzelné místo musel vyfotit:
image
Pomalu se blížil čas filmu, proto jsme se přesunuli zpátky ke kinu, kde se k nám po chvíli přidali další fanoušci Applu. Převzal jsem si lístek a pak nás Adam vyzpovídal, jak se těšíme na film a jaké máme zkušenosti s eshopy, které prodávají Apple příslušenství.
image
Po natočení mini rozhovorů jsem se v sále usadil vedle kluků a film mohl začít. Můj (dosti zjednodušený) názor na film jsem řekl po skončení filmu, který měl okolo 2 hodin. Stále si stojím za tím, co jsem řekl a celkově se mi kino líbilo.
Venku už byla tma, bylo načase dotočit VideoCast a vydat se domů. Opět jsem se chopil role kameramana a natočili jsme závěr 61. VideoCastu.
image

Za obrázek děkuji uživateli @stofaCZ.

Jsem za ten výlet moc rád. Dobře jsme pokecali, shlédli pěkný film, viděl jsem poprvé na vlastní oči iOS 7 a OS X Mavericks, ale hlavně jsem poznal zákulisí natáčení VideoCastu. Musím uznat, že kluci to nemají lehké a za každý díl jim patří velký dík.

61. VideoCast:

Označeno tagem ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: