Co mám aktuálně na jazyku 2

Po delší době se vracím s článkem. V listopadu jsem napsal prozatím jen 1 článek a to není moc, proto to teď napravuji.

Vlastní bowlingová koule a trénink

Konečně jsem si do Metropole Zličín dojel pro vlastní bowlingovou kouli. Vybral jsem si ji podle akční ceny (zlevněna ze 4500 Kč na 2400 Kč) a podle toho, že na videích na YouTube ji docela chválili. Je to Columbia 300 World Beater.
world_beater_ball_1_2
K ní jsem si pořídil ještě hadřík a čistič. Nyní si zvykám na jiný styl hraní a začínám se při trénincích více zabývat držením těla, správným úchopem koule apod. Více bych ale nerad prozrazoval, chystám již dříve avizovaný článek.

Koupě iPadu mini s retinou

Rozhodl jsem se ji odložit na neurčito. Původně jsem si chtěl udělat radost někdy na začátku roku 2014, ale kvůli nedostatku peněz jsem si začal klást otázku, zda nový iPad vlastně tak moc potřebuji. Při přechodu z iPadu 2 bych si sice znatelně polepšil, ale mě vlastně nenapadá funkce, u které bych si řekl, že mi moc chybí a musím ji mít. Prozatím čekám, až co přinese další generace na podzim 2014. Buď přinese něco opravdu revolučního (nová technologie displeje, lepší systém kamer…) a koupím jí, nebo přinejhorším koupím současnou generaci se znatelnou slevou.

Apple TV na Black Friday

Včera byl na AOS opět Černý pátek. Mě mohla zaujmout akorát sleva na Apple TV, ale vzhledem k její absenci v minulých letech, jsem ji nečekal. Tentokrát ji však Apple zlevnil, z více než 2800 Kč o 505 Kč. Hodně jsem uvažoval o koupi. K letošním Vánocům mě nic jiného nenapadalo. Nakonec jsem ji však nekoupil. Asi mě ovlivnili ty drby o tom, že již brzo by měla vyjít nová generace s čipem A7. Takže jsem zvědav, co tento kousek hardwaru příští rok přinese nového.
appletv

San Andreas na iOS

Mělo vyjít při 10. výročí od uvedení na trh (jako tomu bylo u GTA 3 a Vice City), takže jsem předpokládal až příští rok. Jenže Rockstar Games na svém webu tento týden oznámili, že portu této skvělé hry se dočkáme již tento prosinec. Měla by být vylepšena grafika. Je až neuvěřitelné, že před skoro 10 lety bylo nutné vlastnit silnější počítač, aby hra běžela plynule a nyní ji budeme hrát na svých telefonech a tabletech. Nejsem si jist kompatibilitou s iPadem 2, ale rozhodně ji rozjedu na iPhonu. Takže, ať to stojí cokoliv, já za to rád zaplatím.

Označeno tagem , , , , , , , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: