Sázení na bet-at-home

V listopadu 2011 jsem se zaregistroval na sázkovou kancelář bet-at-home, vložil peníze a (bohužel) využil bonus. Díky němu jsem si nesměl peníze vybrat do doby, než splním podmínky pro výběr. Povedlo se mi nakonec peníze získat zpět, nebo jsem vše prohrál? Čtěte dál.

Jak jsem již psal v perexu, účet u bet-at-home.com (dále jen BaH) jsem si založil na počátku listopadu roku 2011. V té době jsem byl posedlý hledáním výdělků přes internet. Byly např. ještě populární klikačky apod. Jistě si na to pamatujete 🙂 Ani nevím, proč mě napadlo zkusit hazard, ale stalo se. Asi k tomu přispěla i skutečnost, že tato sázkovka slibovala zdarma bonus 50% k vkladu, a proto jsem vložil poměrně velkou částku – 500 Kč. Oni mi velkoryse připočetli 50%, a tak jsem měl pro sázení k dispozici 750 Kč.

Bonus
Bohužel si nemohu prohlédnout starší historii pohybu na účtu na BaH, než jsou 2 roky. Z té doby mi zůstává v emailu pouze výpis sázky ze dne 7. 12. 2011. Vsadil jsem 780 Kč na 2 týmy, které postoupí do dalšího kola Ligy mistrů. U obou byl kurz 1.02, tedy v podstatě tutovka. Když se nad tím ale zpětně zamyslím, riskoval jsem docela dost. Naštěstí sázka vyšla a na účtu jsem měl 811 Kč. Ještě ten den jsem chtěl bonus (250 Kč) z účtu strhnout (zrušit), abych si mohl „těžce vydělané“ peníze vybrat. Pokus o výběr byl totiž neúspěšný.

Už jsem se asi nějak dozvěděl o podmínkách výběru, protože se mi naštěstí zachovaly emaily, ve kterých BaH prosím, aby mi strhli bonus, že podmínky splnit nedokáži. Podmínky byly následující:
Vložená částka spolu s vyzvednutým bonusem musí být prosázená ve sportovním sázení čtyři krát (4x) s minimálním kurzem 1,70 u jednoduchých i kombi sázek, do 90 dní od vyzvednutí bonusu, aby bylo možné uskutečnit výběr ze sázkového účtu.

Jednoduše jsem si tedy spočítal, že 4 x 750 = 3000 Kč a došlo mi, že prosázet tuto částku s kurzy min. 1.7 je obrovský risk. Začal poměrně dlouhý live chat se zaměstnancem sázkovky, který mi bohužel potvrdil, že pro výběr musím splnit podmínky. Stále mě tam mátlo těch 90 dní. Znamená to snad, že po té době se bonus strhne? Ano, prý dle jejich uvážení mohou bonus zrušit, ale že s tím nemám počítat najisto. Zbývalo mi čekat. Zda-li jsem je po dané lhůtě kontaktoval a vyžádal si stržení bonusu si nepamatuji a nemám o tom žádné záznamy. Zřejmě jsem však přestal sázet a tak nějak doufal, že se po dlouhé době přihlásím a ty peníze se mi podaří vybrat.

Druhá šance
11. 2. 2014 ráno mě z ničeho nic napadlo se na svůj dávno odložený a skoro zapomenutý účet podívat. Bylo tam kolem 780 Kč, což mě překvapilo. Asi to bylo kvůli probíhající zimní olympiádě, ale rozhodl jsem se tentokrát zkusit ty 3000 Kč prosázet. Na live chatu jsem si ověřil aktuální podmínky protočení peněz a dozvěděl se jednu zajímavost. Už jsem z minulosti měl prosázeno 70 Kč, s čímž jsem nepočítal. Takže jsem v minulost nesázel jen malé kurzy, ale musel něco vsadit i s tím kurzem min. 1.7. Ok, tak teď už jen prosázet 2930 Kč a mohu si peníze vybrat (pokud mi nějaké zbydou).

Sázení
Má strategie sázení byla velmi jednoduchá a velmi amatérská. Zkrátka jsem projížděl sázky a hledal co nejmenší kurz, pokud možno ještě na domácí tým. Tyto kurzy jsem si naskládal na kombi sázenku, abych se dostal na požadovaný kurz min. 1.7, a tak např. první sázenka vypadala takto:
Snímek obrazovky 2014-03-08 v 15.40.47
Každou sázku splňující podmínky jsem si zapisoval do poznámek, ze kterých teď mohu krásně čerpat informace do tohoto článku. Každý den jsem na něco vsadil a už 15. 2. jsem měl prosázeno přes 1000 Kč! Třetina za mnou a já se držel v plusu. Pokud sečtu vyhrané částky, vyjde mi 1864 Kč a prohrané částky 260 Kč. Vypadalo to slibně a já začal věřit, že by se mi opravdu mohlo povést splnit podmínky a něco i vybrat. Vsázel jsem skoro na vše – fotbal, olympiáda, hokej, tenis, basketbal, házená… Zajímaly mě jen kurzy.

17. 2. jsem podal asi nejzapamatovatelnější (sakra to je slovo) tiket. Byly na něm 3 sázky a všechny se týkaly olympiády. Že Darya Domracheva dojede v biatlonu 12.5 km s hromadným startem na lepším umístění, než Kaisa Mäkäräinen (1.40), celkový vítěz ve dvojbobu mužů bude Rusko (1.12) a v závodu v biatlonu na 15 km hromadný start mužů bude Martin Fourcade celkově na umístění 1-3 (1.30). Toho dne nejprve v 16:00 začal biatlon žen. Na druhém mezičasu byla Mäkäräinen na 2. místě za Daryou a na třetím ji dokonce předjela. Darya však předvedla skvělou a rychlou střelbu a rychlý běh. Od pátého mezičasu už před sebe nikoho nepustila a vyhrála závod, což mi dopadlo skvěle. I přes chyby ve střelbě se Kaisa držela v podstatě pořád na 3. pozici avšak se ztrátou skoro minutu na první. Nakonec dojela do cíle až 6. Mimochodem, 2. dojela Gábina Soukalová! První sázka tedy vyšla.

Kvůli biatlonu se vysílal dvojbob ze záznamu, protože začal už hodinu po startu biatlonu. Já tedy sledoval textově průběh na stránkách, když běželo už druhé kolo, zatímco v TV běželo teprve kolo první. Nakonec však Rusové potvrdili předpoklady a dojeli první. Druhá sázka vyšla! No a biatlon na 15 km byl naplánován až na další den. Byl to opravdu nervák.

Martin Fourcade byl favorit a předpokládalo se jeho dobré umístění. Na první střelbě však jednou minul a propadl se na 23. příčku. Zrychloval a v půli závodu byl 10., ale já už se s penězi loučil. Nevsadil jsem moc (110 Kč), ale mrzely mě 2 vyhrané sázky a poslední nevyjde… Na 3. střelbě se však Fourcade díky dobře mířeným ranám dostal z 10. místa na místo 3.!! Civěl jsem na to jako blázen a hnal ho kupředu. Na poslední střelbě sundal všech 5 terčů za neuvěřitelných 20 vteřin a odjížděl ze střelnice na 1. místě. Skupinka 3 jezdců vpředu se osamostnila a já už věděl, že se sázka naštěstí povede. Proto jsem dopředu hnal Ondru Moravce, který však na čele nevydržel a před cílem ho předjeli Svendsen s Fourcadem. Moravec dojel 3. a Fourcade 2. Prostě dramatický závod!

Tiket s trojicí sázek mi nakonec vyšel, i když s posledním závodem to vypadalo bledě. Vsadil jsem 110 Kč, celkový kurz 2.04 a výhra tedy 224 Kč. Večer mě potěšili čeští hokejisté, kteří vyhráli nad Slováky 5:3. Kurz byl přesně 1.70. Kurz na výhru Sáblíkové na 5000 m byl 1.25, já to zkombinoval s dalšími 2 zápasy a tiket vyšel. 23. 2. jsem měl prosázeno 2000 Kč a na účtě přes 900 Kč. Takže když mi vyšlo pár dalších tiketů, bylo jasno, že se mi to povede prosázet!!! Dal jsem si nový cíl – vybrat aspoň těch 500 Kč, co jsem tam v roce 2011 vložil.

26. 2. jsem ze zvědavosti sledoval utkání Ligy mistrů mezi Chelsea a Galatasaray, kde jsem vsadil na remízu 50 Kč. Kurz byl 3.40! Po první půli vedla Chelsea 1:0, ale před koncem Galatasaray dorovnala a já tak nečekaně vyhrál 170 Kč. Už bylo jasné, že vyberu minimálně těch 500 Kč, a tak mi už teď záleželo jen na tom, abych vybral co nejvíc. Ani jsem moc neriskoval, přesto mi z posledních 10 tiketů vyšly jen 4. Po podání poslední sázky jsem měl na účtu 958 Kč, které tedy minimálně vyberu. Posledním zápasem bylo přátelské utkání Česko:Norsko. Vsadil jsem na nás posledních 50 Kč, co zbývali do celkových 3000 Kč. Kurz byl 1.85. Vyhrávali jsme 2:1, Petr Čech však nepochopitelně pustil střelu Norska těsně před koncem utkání a připravil mě o 92 Kč navíc.

Shrnutí
Takže nakonec jsem to dokázal! Do systému BaH jsem vložil 500 Kč, ke kterým mi zdarma přičetli 50%. Splnil jsem podmínky pro vybrání bonusu – 4x jsem prosázel 750 Kč s kurzem minimálně 1.7. Po prosázení 3000 Kč jsem si na účet konečně nechal zaslat 958,50 Kč a dokázal tak, že se to s trochou štěstí povede i amatérovi. Celkově jsem s výhrou skoro dvojnásobně vyšší, než byl vklad velmi spokojen!

Na závěr…
Občas mi nevyšly tutovky nebo z tiketu rovnou nevyšlo více zápasů. Pro pobavení některé zveřejňuji:
Označeno tagem , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: