3. narozeniny blogu a plány do budoucna

Ke příležitosti dnešní oslavy 3. narozenin tohoto blogu bych tímto příspěvkem chtěl blogu popřát a mimo jiné své čtenáře seznámit s mými nápady ohledně změn do budoucna.

Doména ondrach.com
Ze současné domény 3. úrovně (ondrach.wordpress.com) bych se rád dostal na kratší doménu 2. úrovně – ondrach.com. WordPress toto umožňuje za poměrně malý poplatek. Prozatím jsem se k tomuto kroku neodhodlal, protože jsem si nebyl jist, zda mi to za to stojí. Nyní bych tak velice rád učinil a navíc zkrácení adresy vidím jako pozitivum jak pro mě, tak i pro čtenáře.

Články v jazycích CZ i EN
Toto je mé velké přání, které však rozhodně neplánuji uvést v nejbližší době. Psát články v angličtině by mi podstatně zvýšilo čtenost. Již nyní se ve statistikách často objevují návštěvy z Německa, Velké Británie a USA. Není se čemu divit, díky mým keywordům (Apple, iPhone…). Ale nechci psát se zbytečnými chybami, počkám, až si angličtinou budu jistý.

Soutěže
První drobnou soutěž jsem uspořádal na Vánoce 2013, kdy výherce obdržel kód na stažení hry Cut the Rope 2. Rád bych soutěž o kódy pořádal každé Vánoce. Uvažuji však i o tom, že pokud bude dostatečný počet čtenářů, vyplatilo by se mi pořádání soutěží o zajímavější výhry. Sám jsem na to zvědav.

Nakonec chci vyjádřit mé skromné přání. Přeji si, aby blog vydržel co nejdéle. Minimálně další 3 roky. Starání se o něj mě baví, a také mám svůj vlastní prostor, kde se mohu vyjádřit.
Takže, vše nejlepší ke 3. narozeninám!

dort
Označeno tagem , , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: