Tak nějak ode všeho (5)

Opět se mi nashromáždilo pár důležitých informací, které nejsou příliš dlouhé a nevyžadují celý 1 článek. Tentokrát o dokončení série fotek z Anglie, brigáda v Anglii, komparsu První republika, nové doméně blogu a hře The Simpsons Tapped Out. 

Kompletní série fotek z Anglie na IG

Každý den od 16. 3. do 20. 4. jsem na můj Instagram účet přidal jednu upravenou fotku vybranou z galerie iPhonu. Celkem 36 fotek s větší, či menší úpravou a zachycující chronologicky tento úžasný výlet. Občas jsem k fotce zapomněl napsat číslování nebo důležitý hashtag, ale se všemi snímky jsem spokojen. Na to, že jsem při focení rozhodně nepočítal s jejich sdílením, a tedy jsem si nelámal hlavu s kompozicí, jsou některé snímky až překvapivě perfektní.

Nesehnal jsem brigádu v Anglii

Na léto jsem si chtěl opět udělat výlet do Anglie, tentokrát za prací. Zahraniční pracovní zkušenost je rozhodně užitečná věc a já bych v budoucnu rád v Anglii pracoval normálně, takže teď bych si v podstatě „obhlédl terén“. Jenže jsem se do hledání pustil až v dubnu a to je zřejmě pozdě. Např. práce na farmách, sběr ovoce, už na známém inzertním serveru není k dispozici. Pokusím se tedy příští rok pustit do hledání dříve, aby to tentokrát vyšlo.

Kompars První republika

Těší mě velký zájem o tento článek, který jsem sepsal 2. den po natáčení. Díky jeho sdílení na diskuzi ČSFD jsem si nahnal slušnou návštěvnost. Sleduji teď každý díl seriálu a především obsah následujících třech dílů na webu České televize. Dle obsahu to vypadá, že má scéna přijde v 19. díle. Ten bude vysílán 23. května. Tento pátek můžete na ČT1 vidět 17. díl. Pokusím se předem informovat na Twitteru a Facebooku.

Nová doména blogu

Jako dárek ke 3. narozeninám ode mě dostal blog kratší adresu. Ochudil jsem ji o jeden doménový řád, vypadlo slovo „wordpress“. Konečně mám to, o čem jsem již pár let nazpět snil – internetovou stránku ve tvaru „www.názevstránky.com“. Už to zkrátka vypadá profesionálněji a také to vypovídá o tom, že majitel stránky za název platí, tudíž je to něco, na čem mu záleží. Uhrazený poplatek platí rok, pak musím platbu provést znovu.

The Simpsons Tapped Out

Tuto návykovku hraji už…. ani nevím, jak dlouho už ji hraji, ale bude to dlouho. Většina mých sousedních Springfieldů vypadá krásně. Města jsou postavená tak, že by se v nich opravdu dalo žít. Já mám domečky nacpané těsně vedle sebe, abych šetřil místo a vešlo se mi tam toho co nejvíce. Před pár dny jsem se rozhodl s tím něco udělat, a proto teď můj Springfield podléhá rekonstrukci. Kupuji další pozemky a město se více roztáhne. Má to však jednu nevýhodu, teď trvá déle odklikat všechny akce.

MySpringfield_Fotor

Můj Springfield během rekonstrukce

 

Tento blog můžete sledovat na:
Twitter: https://twitter.com/ondrach_blog
Facebook: http://www.facebook.com/Ondrachblog

Označeno tagem , , , , , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: