Aktuálně: Brigáda

Nastal čas pro další zmínku o tom, jak pokračuje má brigáda. Avšak dospěl jsem i k názoru, že starého iPada asi prodám.

Jako cílovou částku jsem si stanovil aktuální cenu iPadu Air 32GB – tj. 14 790 Kč. Možná bude 2. generace Airu dražší kvůli Touch ID senzoru, ale to jistě nebude o více než tisícovku. Aplikace Hours Keeper mi ukazuje 207 odpracovaných hodin a výdělek 16 560 Kč. Pokud z toho odečtu 15%, je jasné, že výše zmiňovanou částku už mám takřka splněnou, chybí jen několik stovek!

Brigádu ukončím k 28. srpnu, pak si nechám volno na vyřizování záležitostí se školou a hlavně – 30. srpna běžím We Run Prague. Takže šetřit peníze mohu ještě více než týden. Můj předpoklad čistého výdělku je přes 16 tisíc. Rozhodně jsem si však zakázal koupit 64GB verzi, nesmím se tou vysokou částkou zhýčkat. Oni se ty zbývající peníze určitě budou k něčemu hodit.

Ceny_iPadu_Air

Můj milovaný iPad 2 32GB budu zřejmě prodávat. Ve velmi pochvalném článku jsem psal, že se ho nechci vzdávat a že se stejně prodává za směšné ceny, ale zapřemýšlel jsem o tom a asi bude lepší ho prodat. Je lepší za něj dostat tak 3 tisíce, než ho mít doma, skoro ho nepoužívat a nechat si ho na okrasu. Člověk se nesmí na výrobky vázat a při koupi nové verze by se měl té staré zbavit. Jediný výrobek, který si nechám je iPod nano, protože ten je opravdu velmi levný a navíc je na něm vygravírované mé jméno.

Příští týden se tedy s brigádou rozloučím a budu již netrpělivě vyhlížet iPad keynote. Ta by se dle minulých 2 let měla konat v úterý 21. října.

Označeno tagem , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: