Brigáda skončila – mám peníze na iPad

Dne 28. srpna 2014 jsem se naposledy vydal do práce. Pak stačilo jen vyčkat do půlky září na poslední část výplaty a nyní už čekat jen na jediné – iPad keynote.

Po posledním dnu na brigádě jsem udělal poslední zápis do aplikace Hours Keeper a vyčetl z ní, že jsem odpracoval 259 hodin a hrubá mzda je 20 720 Kč. Peněz jsem tedy vydělal dostatek na 32GB iPad. Reálně jsem na tom lépe. Z výplatních pásek je vidět, že odpracováno mám 265 hodin a na účet mi přišlo 19 738 Kč. S tím jsem dříve nepočítal a samozřejmě mě to těší.

Zářijová iPhone keynote mohla ukázat určitý směr jakým Apple povede i nové iPady. Důležitá je skutečnost, že Apple vynechal 32GB verze iPhonů a prodává tak 16, 64 a 128GB varianty. Udělá to samé s iPady? Dle mého názoru si uvědomuje, že iPad je jiný druh zařízení, a tak by mohl u svých tabletů vyškrtnout spíše 16GB verzi. Každopádně pokud se bude opakovat to, co zavedli u telefonů, nebudu mít na výběr a koupím 64GB iPad.

Oproti iPhonům očekávám (doufám), že RAM paměť bude zvýšena na 2GB. Už je na to docela čas. Sice iOS je hospodárnější systém, než jiné, ale 1GB je opravdu málo. Dále doufám v Touch ID senzor a lepší fotoaparáty. Velmi bych ocenil Slo-mo videa. Jako barvu mám vybráno Space Grey a nezměním to, i kdyby byla uvedena zlatá verze.

image

Na říjnové keynote se vše dozvíme. Snad nemusím poznamenávat, jak moc jsem na ni zvědavý.

Označeno tagem , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: