Co čekat na keynote (březen 2015)

Apple možná trochu překvapil pozvánkou, která hlásá, že v pondělí 9. března se uskuteční další akce. Docela záhada, co nám ukáže, ale jedním si jsou všichni jistí – Apple Watch.

Pozvánka vypadá následovně:
March2015_invitations

Byl ohlášen i livestream na stránkách apple.com/live. Co všechno však bude v Yerba Buena Center, SF představeno?

Apple Watch

Ty již známe, ale na zářijové keynote Apple oznámil, že budou k dispozici „Early 2015“. Takže teď se očekává rekapitulace známých informací, přidání některých nových (třeba ceny modelů Sport a Edition) a kdy začne prodej.

Já jsem hodinkami stále nebyl nijak okouzlen, takže toto téma mě příliš neláká. Ale známe Apple – možná bude stačit jedno vyzkoušení v APR a zamiluji se do nich.

AppleWatch2

iOS 8.2

Nový systém bude zřejmě opravovat některé chyby (to by asi opravdu chtělo) a hlavně přinést podporu pro Apple Watch. Ať už to bude vestavěná aplikace nebo něco jiného, to se nechme překvapit.

MacBook Air

12″ MacBook Air? Pozměněný design? Retina displej? V budoucnu plánuji nahradit můj současný MB Pro za Air, takže by mě teoreticky měla nová verze zajímat. Přesto ani toto pro mě není lákadlem.

Jak se zdá, tato keynote mě asi moc neosloví. Je to podivné ale nejvíce se snad těším na iOS 8.2. Čím by mi Apple udělal největší radost by byla asi Apple TV 4. generace, ale té se dočkáme kdovíkdy… Každopádně v pondělí v 18:00 (časový posun!) si na keynote čas udělám. Shodou okolností mi odpadla přednáška, která končí v 17:45 (a než dojedu na byt, už by se začalo). 🙂

Označeno tagem , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: