Rychlý příspěvěk č. 3

Zase začala škola. Co se dá dělat… No, prozatím to není tak žhavé, tak se to ještě nechá snést, ale ještě před zkouškovém období budou testy a referáty, takže se není nač moc těšit. Poměrně dobrým způsobem trávení volného času se mi zdá sledování populárního seriálu Červený trpaslík. Prvních 8 sérií bylo uvolněno ke zhlédnutí na webu Streamu. Díky tomu jsem si tyto série mohl smazat z harddisku MacBooku, a uvolnit si tak nemálo místa.

Právě si stahuji film Steve Jobs, jenž přišel do kin minulý rok. Docela podstatným faktem je, že předlohou mu byla kniha od Isaacsona, která byla vážně dobrá. I hodnocením na ČSFD překonává jOBSe (2013).

Poslední dobou přemýšlím o rozjetí nějakého webového projektu (ano, už zase). Tak si více všímám marketingu některých stránek a musím se poklonit webům používajícím stránkování. Diply.com je u mě jedničkou. Skoro na každý jejich sdílený „článek“ na Facebooku kliknu a proklikám si všech 5 stránek s obrázky. Oni zkrátka umí! Používají nejen poutavé nadpisy, ale dokáží snad k jakémukoliv tématu zvolit náhledovou fotografii spojenou s nahotou, která jak obecně známo táhne.

Snímek obrazovky 2016-02-16 v 16.21.27

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: