Nový projekt?

Když jsem dočetl knihu Elon Musk, vzbudilo to ve mně touhu něco dokázat. To se řekne snadno, ale hůře provede. Tato touha mě překvapivě neopustila a já stále toužím po založení něčeho, na co budu pyšný. Tento blog je mi ale málo.

Již delší dobu jsem v náladě, kdy bych rád něco nového zkusil, pustil se do nějakého projektu. Říkám si, co by tak lidé rádi zkusili, viděli? Do čeho by se rádi zapojili? Nemám to tak, že bych nějakou dobu v kuse přemýšlel a snažil se přijít na něco, co by se nechalo realizovat. Spíše to je nárazové zamyšlení během dne.

Nedávno jsem reagoval na nabídku práce redaktora jednoho magazínu. Stále se mi nedostalo odpovědi, i když jsem zaslal i zkušební článek. Proč ale čekat na reakce od jiných? Proč něco nezkusit sám? Pracovat na vlastním projektu, do toho člověk dá více svého, bude si ho více vážit a hlavně, má nad tím kontrolu a nemusí se podřizovat jiným.

Teď přichází ta kritická část – čeho by se to mělo týkat? Kolik to bude stát? Bude to lidi zajímat? Jsem ochotný dát tomu čas? Jakmile si toto ujasním, nebude to mít chybu. Zatím se však potácím od jednoho špatného nápadu k jinému. Jasně. Možná, že nic jako špatný nápad není, že záleží na jeho propagaci, která může vést k tomu, že z toho vznikne něco úžasného. Když už však do něčeho jít, musím si tím být jist.

bigstock-Project-management-concept-in--22790042

Přiznávám, že myslím i na finanční stránku. Jak by projekt asi mohl vydělávat. Za co jsou lidé ochotni zaplatit? Co za službu jim nabídnout, aby pro ně lehká útrata nebyla problém? Jsem v situaci, kdy by se mi hodilo něco přivydělat a mít na starosti výdělečný projekt, to zní skutečně velmi dobře.

Ať už to dopadne jakkoliv, jen jsem chtěl informovat o mých aktuálních tužbách a myšlenkách. Snad se mi povede do něčeho konečně „kopnout“ a začít žít pro něco nového.

Označeno tagem , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: