Nový design blogu – anketa

Přemýšlím o tom delší dobu a rozhodl se to konečně provést. Blog má již více jak 5 let stejný vzhled, konkrétně šablonu iNove. Jsem s touto volbou spokojen, ale už je možná načase zvolit nový, modernější design. Mám jich vyhlédnutých 5 a vy mi můžete s výběrem nového pomoci.

Prošel jsem si mnoho různých templatů, které by splňovali mé podmínky a vybral jsem 5 nejlepších. Jednotlivé vzhledy si prohlédněte:

Mé požadavky nesplňují všechny varianty, ale zařadil jsem je do výběru, protože mě nějak zaujaly. Bílé pozadí bych rád zachoval kvůli sladění s obrázky, které mají většinou bílé pozadí. Přehlednost stránky je důležitá, aby se návštěvník neztrácel, stejně tak dobře viditelné menu. No a jako příjemným bonusem je zobrazení posledních příspěvků z Twitteru, který velmi využívám. Tabulka vypovídá o možném výherci, avšak já bych rád věděl i názor čtenářů:

Templates_chart

Proto zde máte formulář, kde můžete hlasovat. Hlasování nechám běžet dokud nebude dost odpovědí. Při vyplňování, prosím, berte v potaz i vhodnost tohoto vzhledu pro tento blog. Děkuji všem!

 

Reklamy
Označeno tagem , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: