iPhone 7 – barvy, to je oč tu běží

Nové iPhony jsou tu a s nimi i další recenze, unboxing videa, drop testy a další. Již jsem měl možnost si je prohlédnout, vyzkoušet a mám nutkání zmínit nové barvy.


Apple se zase ukázal. Sice jsme toho opět mnoho věděli dopředu z uniklých obrázků, přesto nebylo vše předem dané a diváci se dočkali příjemných novinek. V sobotu, den po zahájení prodeje ve státech první vlny, jsem vyrazil do ženevského Apple Storu a byl se na nové produkty podívat. Masy lidí se shromažďovaly především u stolku s telefony a já si počkal na mou šanci. Matná sedmička mě zaujala větší čočkou fotoaparátu, to je tedy povedené. A nový Home Button je nyní nepromáčknutelný. Vaším prstem při stisku projede vibrace simulující stisk.


iPhone 7 Plus v růžově zlaté přitahoval pozornost dvojitým fotoaparátem. Dvojitý optický zoom je jistě užitečný, až 10x násobný digitální už je zbytečnost. Na verzi s bílým předkem (verze Gold, Rose Gold a Silver) mi nový Home Button přišel tak nějak hezčí než u černé varianty. Plusková verze se mi stále nezprotivila svou velikostí a stále ji mám předběžně vybránu.


Na černých verzích se velmi zdařile ztrácí antény, které dle mnohých hyzdily design předešlých generací. To je podstatná novinka, i když mnoha lidem toto uniklo. Lesklou verzi (Jet Black) jsem v Apple Storu neobjevil, což je škoda. O tu je totiž zájem největší, a to především plyne z faktu, že na prezentačních fotografiích a videích tomu tak skutečně je. Keramické Apple Watch mě zarazily, když se mi předtím na internetu zdály nádherné, protože v reálu tedy nejsou. Je to jak plastová hračka a na pohled se mi vůbec nelíbily.


Pět barev je, ať chcete nebo ne, dost zásadní novinka. Hned dvě černé verze způsobují, že se vám design zdá nový, dříve neviděný. Ano, jsou jinak pruhy antén a větší čočka fotoaparátu, jinak je vše při starém a tudíž jsou to barvy. Barvy – to je oč tu běží!

Označeno tagem , , , ,

4 thoughts on “iPhone 7 – barvy, to je oč tu běží

  1. […] Egypta konala očekávaná keynote s uvedením iPhonů 7/7 Plus, které jsme si krátce po keynote zkusili v Ženevě. Mimo iPhonů přišly nové Apple Watch a následně bezdrátová sluchátka […]

  2. […] zobrazením systému alá iPad. Verzi 7 jsem si před rokem ihned po celosvětové premiéře vyzkoušel v ženevském Apple Storu. Verze 7 Plus přinesla podstatnou novinku, kterou je dvojitá čočka fotoaparátu. Díky tomu je […]

  3. Marťa píše:

    Díky za článek 😉 Nové barvy jsou sice super, ale já si to nedokážu představit už bez pořádnýho barevnýho krytu. Mám ráda, když má můj telefon nějaký styl. Na tu svojí sedmičku pořizuju kryty tady https://revocase.cz/551-iphone-7 a jsem spokojená hlavně s kvalitou. Protože mobil mi padá každej den v průměru tak 10x z ruky 😀

  4. Jane píše:

    Díky za článek

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: