Rychlý příspěvek č. 6

Škola na mě uvalila množství seminárek, úkolů, příprav na zkoušky a samotnou bakalářskou práci, přesto se tím nenechám zastrašit a čile se věnuji dalším tématům. Tentokrát o LEGU, YouTube a koupi nového iPhonu.

LEGO jako investice

Stárnu, třebaže jsem pořád mladý 🙂 Proto se mé myšlenky ubírají do budoucna, mozek mi občas usilovně pracuje při přemýšlení o budoucí práci, vzdělání a finančním zabezpečení. Přečetl jsem nějaké knihy a z nich se dozvěděl, že je dobré si budovat aktiva. Mezi ně lze zařadit investiční jednotky. Zlato je v tomto ohledu dobrou volbou, mě však zaujala možnost investovat do dánské stavebnice LEGO. Prozatím mám v setech jen, doslova, pár tisíc, ale do budoucna bych s ním mohl počítat. Hezky se na ty krabice kouká. Teď jen neodolat a nerozbalit nějakou…

lego

Jak se prosadit na YouTube

Ano, už na to došlo. Od doby, co jsem začal používat internet se zajímám o všechny myslitelné formy výdělku. O YouTube jsem se zajímal již dříve, ale pouze na teoretické rovině. Nyní jsem založil kanál věnující se Applu a budu se snažit dělat ho trochu jinak. Prozatím mé statistiky oplývají krásnými nulami, tak jsem zvědav, kdy se to prolomí (zda vůbec). Videa budou přibývat a to by bylo, aby se tam někdo neukázal. Rád bych získal zkušenost s výdělkem skrze tuto službu a třeba si i něco málo přivydělal na následující věc…

youtube_logo

Koupě nového iPhonu

No, v únoru oslavím s mým iPhonem 5 již 4 roky společného soužití a je na něm patrná únava. Občas mě zlobí a vzhledem k častým problémům týkajících se hovorů je načase si pořídit novější model. Nebudu zastírat, že se na nový model těším, ale bude se mi stýskat, s dosavadní pětkou jsem toho tolik zažil… Ještě nevím, zda jí vůbec má smysl prodat, cena je již směšně nízká a já bych si ji snad raději ponechal jako památku telefonu, který mě provázel tak dlouho a ochotně plnil své povinnosti. Čím bych ji nahradil? Rád bych, aby mi nástupce vydržel obdobně dlouho, takže šetřit peníze nemá moc smysl. Mým favoritem je verze 6s Plus o kapacitě minimálně 32 GB, spíše však 64 GB a barvu bych rád změnil, tudíž verzi Space Grey. Po Novém roce asi začnu vybírat, lidé se budou telefonů zbavovat a ceny by nemusely být špatné.

96f5789eea887674_screen-shot-2014-09-10-at-1-02-13-pm-xxxlarge_2x

Tak fajn, trocha odreagování a já jdu dělat úkol na morfologii. Tak se mějte a kdybyste věděli o někom s iPhonem co splňuje mé požadavky, dejte vědět.

Díky

Označeno tagem , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: