Moje Apple timeline

Jak se vyznat v historii svých zařízení, aut, dovolených a v podstatě skoro všeho? Naklikejte si to do časové osy. Hezkou aplikaci jsem pro to (kupodivu) nenašel, přesto jsem si poradil.

Již roky si dělám ucelený přehled mých Apple zařízení, abych velmi snadno zjistil, co jsem který měsíc vlastnil, jak jsem kupoval nové modely a především, jak dlouho je vlastnil. Spousta lidí by v tom měla větší zmatek, já toho tolik nemám. Mám však rád ve věcech přehled a baví mě si každý měsíc označovat v ose.

Hledal jsem na to vhodný program a čekal, že jich budou stovky. Psal jsem příspěvek na Macforum.cz, ale rady nepomohly. Paradoxně, mé jednoduché požadavky byly problém. Aplikace jsou většinou zbytečně komplexní a jejich primární účel je jinde. Nedávno jsem v App Store narazil na aplikaci BeforeNow, která dle screenshotů vypadala slibně. Už jsem dokonce twítnul, že se mi asi povedlo vysněnou aplikaci najít, ovšem se zásadním nedostatkem:

Vývojáři ode mě dostali připomínku do recenze na App Store a já zůstal u mého věrného Excelu. Excel je mocný nástroj a slouží mi skvěle. Výhoda je, že si tam vše mohu přizpůsobit dle sebe. Chci zadávat po měsících, letech, dnech? Je to na mně. Vše jde dle libosti, přesouvat, vybarvit apod. Už to vypadá, že u něj zůstanu. Ale vážně nechápu, proč něco tak primitivního ještě nikdo nevytvořil do podoby hezké aplikace.

Pokud vás moje Apple timeline zajímá, pak aktuálně vypadá následovně:

apple-timeline

Označeno tagem , , , , , , ,

One thought on “Moje Apple timeline

  1. […] únoru jsem si posteskl nad absencí intuitivní aplikace pro tvorbu timeline. Stále používám Excel. Jinak v březnu se […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: