Bitcoin – zkuste to taky

Digitální měna nepodléhající vlivu bank a ekonomického trhu. Bla bla. Bitcoiny jsou prostě fajn a za zkoušku stojí. Jejich hodnota v poslední době stoupá. Jak si utrhnout kousek pro sebe?

Po delší době jsem tu. Nejsem na tom nejlépe s plněním povinností. Shrnul bych to tak, že mým největším soupeřem a zároveň přítelem je lenost. Chodím zároveň i na praxi do velké firmy, alespoň to mě těší. Nebyl bych to ale já, abych čas nevěnoval zase nějaké internetové službě, pokud možno nějaké „výdělečné“.

O bitcoinech se poslední dobou dost mluví, jelikož cena za 1 BTC se vyhoupla ke třem tisícům dolarů(!). Již dříve jsem narazil na jednu službu, u které si můžete nějaké bitcoiny (rozuměj desetitisíciny bitcoinu) vydělat. Nic velkého to není, spíše mi jde o tu zkušenost se zřizováním peněženky a ukrojením mini dílečku z těch 21 milionů BTC.

Chcete-li si zkusit každou hodinu vytočit nějaké to 0,000.. bitcoinu, tak zkuste web FreeBitco.inhttps://freebitco.in/?r=4641701 Je ověřené, že nejde o SCAM, navíc je tu pro všechny stejná šance si vytočit slušný obnos. Je tu i losování ticketů jednou týdně a za 1. místo se člověku přičte většinou přes 2 BTC (přes 100 000 Kč). Počáteční investice žádné nejsou, tak proč to nezkusit? Já jsem aktuálně na 0,00011 BTC.

Druhou službou je MineCloud.iohttps://minecloud.io/?in=ondrach Na diskuzích jsem nenašel žádné varování, že by se jednalo o pochybný web, ale jsem skeptický. Samo vám to vydělává buď dolary či bitcoiny a za ty můžete kupovat lepší a rychlejší generování nových peněz/BTC. Z 10 GH/S jsem nyní na 11,4 GH/S. Dobré je, že to pracuje samo a vy se o to vůbec nemusíte starat. Třeba za týden se přihlásíte, za vydělané $ koupíte vyšší výkon a postupně budete vydělávat více. Tak snad to bude vyplácet.

Pokud se registrujete přes výše uvedené odkazy, trochu mi tím pomůžete a na oplátku dám vědět, zda mě služby vyplatily a nezklamaly. Jak jsem již napsal, počáteční investice nulové a sebere vám to maximálně nějaký ten čas. Takže já jdu lovit BTC dále. Hodně štěstí i vám!

Označeno tagem ,

2 thoughts on “Bitcoin – zkuste to taky

  1. Michal Horniak píše:

    To je rovnaká somarina ako ťažiť Monero na svojich stránkach. Potrebujete obrovskú návštevnosť a ešte väčšiu kapacitu CPU aby sa vôbec niečo zarobilo.

  2. […] květnu jsem se rozepsal o bitcoinu. V den napsání článku byla hodnota jednoho pouhých 2139 USD. Přesto již v té době se mi […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: